Conversation Between dff_punk and JANNY

160 Visitor Messages

Page 1 of 16 12311 ... LastLast
  1. čuješ,,,si tu? By si sa mohol láskavo už dotrepať s kapelou aj do Bardejova verím, že sa dočkám
  2. No presne síce je to až v Auguste ale pomaly sa treba nejako zorganizovať
  3. Súhlasím Snáď sa to začne čoskoro dávať dokopy
  4. No vidíš..ešte, že ťa mám toto by ma nenapadlo hehe ok bude im treba dať vedieť
  5. No jedine žeby naši bratři Češi dačo vybavili
  6. chata by bola asi kravina nie?
  7. No neboj až tak som zajebať nechcel No hej jasné tak bude lepšie...ešte by si náhodou dakde zase zmizol hehe...ale nie vážne..proste neviem...ale tak určite ked sa uvidíme po takom čase všetci tak by som chcel niečo...len či zase nebudú výhovorky že niesu money a tak...a zatial neviem..dačo sa dohodne len treba vedieť kto by bol za a som rád, že nemáš s tým problem
  8. No ako až taký zlý nápad to nie je, skôr by som navrhoval po Offspringu lebo s opicou na koncert ísť nechcem Ale či budú všetci súhlasiť a kde by sme vlastne boli?
  9. No ja viem na takého závislaka ako som ja to nesedí čo? ale ta proste ti poviem o čo ide až naživo no No idem jej napísať čo a jak no...jasné tak treba aby sme tam boli zase v takom nejakom zoskupení ako na TB...Inak mám taký nápad kedže sa ako všetci jak všetci stretneme opäť po nejako dlhšom čase ja by som aj tú akciu predľžil nejako...proste jeden den pred alebo po Offspringu by som dačo zbúchal ešte bo chápeš na otočku tam a nazad...no ta čo ty na to? či money nesú?
  10. No zajeb
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 160
Page 1 of 16 12311 ... LastLast