Conversation Between Punkrock1907 and Hammerhead_

108 Visitor Messages

Page 1 of 11 123 ... LastLast
 1. Bizim okula gelmeyi düşünür müsün
 2. bırakacam işte yakında. kendi mesleğimi yapacam istanbul'da bir aksilik çıkmazsa
 3. Gel gel İstanbul iyidir de ben senin iş durumunu anlamadım valla Full Black Eskişehir şubesinde calışmıyormuyudun sen ?
 4. ohh gözün aydın bakalım. ergen metalciler öyle ya. aq yavşakları. gurubun tişörtünü giyiyor üstüne ama tek şarkısını bilmiyor aq.

  bu arada istanbula yerleşebilirim. haberin olsun
 5. Alice In Chains'i fazla izlemedim ya Slayer'da da Tom Araya'nın sesi gitmişti. Ama Rammstein bombaydı sırf o şovları için bi daha gelseler yine giderim o derece. Aman boşversene yine gelirler canını sıkma bence. Bu ülkede bu aptal ergen metalciler olduğu sürece daha cok görürüz Slayer'ı, Rammstein'ı Megadeth'i vs.

  Bu arada tarih sınavını da verdim cok şükür. Baya kolay sordu Tarih nedir, kavimler göçü, talas savaşı vs.
 6. hahaha. süpersin vallahi. ben de burada aynısını yapıyorum. black metal konserlerine offspring tişörtü ile gidiyorum ya da sex pistols. ama millet beni ve punkın black metal ile thrash metali etkilediğini bildiği için bakmıyorlar öyle aptal gibi.

  ben gidemedim. çalışıyordum. ama rammstein ve slayer'ı izlemek isterdim. bir de alice in chains vardı tabi.
 7. Evet gittim 2.günü Offspring t-shirtü giyip aptal metalcilerin pis bakışlarına maruz kalsam da cok iyiydi. Sen gittin mi ?
 8. gittin mi sonisphere'e?
 9. İlk kısımları cok benziyo dikkatli dinle Ben acıkcası beğenmedim bu coverı belki Clash sevmediğimden olsa gerek. Ama Offspring cover konusunda gerçekten iyi O.C Life'ı Zebrahead'de coverlamış dinledim Offspring'in ki kadar güzel gelmedi mesela. Ki eski coverlar da cok iyi Total Immortal, Smash It Up vs.
 10. İlk kısımları cok benziyo dikkatli dinle Ben acıkcası beğenmedim bu coverı belki Clash sevmediğimden olsa gerek. Ama Offspring cover konusunda gerçekten iyi O.C Life'ı Zebrahead'de coverlamış dinledim Offspring'in ki kadar güzel gelmedi mesela. Ki eski coverlar da cok iyi Total Immortal, Smash It Up vs.
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 108
Page 1 of 11 123 ... LastLast