Conversation Between ievinja1 and Free?

28 Visitor Messages

Page 1 of 3 123 LastLast
 1. njā, baigi stulbi ar tām cenām un maksāšanu, it īpaši, ja paskatās, ka pasūtot 12 pud free shipping, laikam gan usa robežās. be ztam it kā pieņem visa un master. tāpēc jau es te tā zondēju. it kā varētu, bet ja 2reiz vairāk jāmaksā - baigi žēl
 2. https://store.gringobandito.com/ Es ņemu 12x300ml paku (80$). Pirmajai reizei varbūt pa daudz, bet esmu neņēmu tikai priekš sevim, tāpēc ir ok. Tā ir tāda mērce kuru lieto ar mazām dozām. Pa pilienam. Ja neēd asus ēdienus bieži tad tie 300ml stavēs pusgadu točna.

  Pasūtot GB paku man sākumā gadījās grūtības - joprojām nav skaidrs kāpēc, bet nevarēju samaksāt ar savu MasterCard. Rakstīju ticketus, got a nice response, taču galu galā reģistrēju paypal accountu un tad uzreiz izdevas. Vislētākā delivery maksāja 84$ (united states postal service - priority mail international), kopā samaksāju ap 160$ dollariem par 12 pudelēm. Sūtījums atnāca pēc kādām 2 nedeļām.
 3. koncis bija baigi labai, gribējās tikai lai ir garāks, bet nu jāņem par labu kā bija. Vispār jau gan dzirdēju, ka ķelnē un parīzē vispār esot bijis ūber, bet nu tāpēc jau nesākšu nožēlot. Brauciens uz prāgu gan man izvērtās par murgainu piedzīvojumu, bet paldies dievam esmu optimiste un skatos uz visu no smieklīgās puses. Oi GB es viņu gribēju koncī nopirkt testiņam, bet nokavēju - bija jau viss izpirksts. Dafai sastāsti cik, pa cik, cik ilgi, kā, utt. Man tūlīt atkal skolas gaitas sāksies, nesaprotu, kāpēc es to galvu vēlvienreiz tajā pašā cilpā bāžu. Vēl es te sarunāju vienu pazīstamo , lai iemāca giču pastrinkšķināt, tā ka varbūt ar laiku varēšu kaut ko off uzraut Malacis , nekrāj gan soda punktus, manējie ātrumnieki laikam beidzot nodzēsušies.
 4. Malacis! Tomēr dabūji ko gribēji! Kā bija koncis?
  Es nesen dabūju savu Gringo Bandito paku, un jau notestēju uz vairākiem cilvēkiem - kad esmu piedzēries itkā esmu jautrs citu acīs. Degustācijas rezultāti ir pozitīvi - parasti visiem garšo vai arī garšo, bet pa asu. Arī pirmo reizi taisīju Bloody Mary 5 litru bunžā ar GB. Labs dzēriens sanāca, taču atkal, dažiem parāk ass.
  Bet nu kad pie stūres jābūt - nedzeru un vispār braukajos bez negadījumiem. /jāpasit pa koku
 5. juhū, jau gan ir nedēļa pagājusi, tā ka pvēlu rakstu, bet tomēr taču biju uz to konci prāgā. kā veicas ar jaunajām tiesībām ? ceru, ka neesi ievācis soda punktus
 6. kjelne izpaardota, baigi stulbi, es jau paskatiijos transportus. man jau saak likties, ka ar maniem apgriezieniem nekur netikshu
 7. čau čau! Šogad Jāņus nesvinēju. Par braucienu - pajautāšu, taču nedomāju ka kāds piekritīs, visi ir kārtīgi aizņemti, mani ieskaitot. :/
 8. cau, kaa nosvineeji jaanjus? es atkal esmu sapurinaata sakaraa ar konciem, viens dzeks ir ielicis draugos, ka peec vinja apreekjiniem vareetu kelnes konci ar visaam biljeteem izbraukt apmeeram pa 60 ls. ceru, ka savaaksies pietiekami daudz cilvinju. cik saprotu, tu jau nekaadiigi, mosh tev kaads paziistamais, maneejie seenes klausaas cita veida muzonu (ne jau ka sliktu, vnk tipa doors, pienvedeeja piedziivojumi utt).
 9. hipp, hipp, apsveicu, re kā nostrādāja tā neteikšana, malacis, tikai neiedomajies pa jāņiem pazaudēt. Man tagad arī izlaidums aiz muguras, tā ka vēl vienas svinības nost no kakla. Bet vesela čupa priekšā. Vasara tomēr ir neveselīga sezona.
 10. Uff, sorry for being late, but - daudz laimes dzimšanas dienā! Man starp citu, arī bija svīnības - tiesības kabatā.
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 28
Page 1 of 3 123 LastLast