Tab Content
No Recent Activity

15 Visitor Messages

 1. The nike free run womens shoes & nike free 3.0 v2 use a large air cushioning unit at the heel which is visible from the side of the midsole in most models. nike free 3.0 v2 men, nike free 3.0 v2 women

  The nike free run mens & nike free 3.0 v3 will feature a one piece mesh upper with dynamic midfoot strap and lacing system for proper adjustment. cheap nike free 3.0 v3 men, nike free 3.0 v3 women
 2. View Conversation
  https://store.gringobandito.com/ Es ņemu 12x300ml paku (80$). Pirmajai reizei varbūt pa daudz, bet esmu neņēmu tikai priekš sevim, tāpēc ir ok. Tā ir tāda mērce kuru lieto ar mazām dozām. Pa pilienam. Ja neēd asus ēdienus bieži tad tie 300ml stavēs pusgadu točna.

  Pasūtot GB paku man sākumā gadījās grūtības - joprojām nav skaidrs kāpēc, bet nevarēju samaksāt ar savu MasterCard. Rakstīju ticketus, got a nice response, taču galu galā reģistrēju paypal accountu un tad uzreiz izdevas. Vislētākā delivery maksāja 84$ (united states postal service - priority mail international), kopā samaksāju ap 160$ dollariem par 12 pudelēm. Sūtījums atnāca pēc kādām 2 nedeļām.
 3. View Conversation
  Malacis! Tomēr dabūji ko gribēji! Kā bija koncis?
  Es nesen dabūju savu Gringo Bandito paku, un jau notestēju uz vairākiem cilvēkiem - kad esmu piedzēries itkā esmu jautrs citu acīs. Degustācijas rezultāti ir pozitīvi - parasti visiem garšo vai arī garšo, bet pa asu. Arī pirmo reizi taisīju Bloody Mary 5 litru bunžā ar GB. Labs dzēriens sanāca, taču atkal, dažiem parāk ass.
  Bet nu kad pie stūres jābūt - nedzeru un vispār braukajos bez negadījumiem. /jāpasit pa koku
 4. View Conversation
  čau čau! Šogad Jāņus nesvinēju. Par braucienu - pajautāšu, taču nedomāju ka kāds piekritīs, visi ir kārtīgi aizņemti, mani ieskaitot. :/
 5. View Conversation
  Uff, sorry for being late, but - daudz laimes dzimšanas dienā! Man starp citu, arī bija svīnības - tiesības kabatā.
 6. View Conversation
  No problem! Ja eksāmena mašīnai stūres vietā būtu tastatūra man droši vien dzīve būtu vieglāka.
 7. View Conversation
  Ha, es jau arī nevaru uztvert visas tās pazīmes nopietni, vienkārši tādu eksperimentu izdomājām!
  Ja vēlies, varu ar bildēm palīdzēt tās "atvieglot", ar fotošopu tas aizņems pāris minūtes. Ja augšupielādēsi uz kādu file hosting sajtu ( megaupload, rapidshare, sendspace etc), vai arī var nosūtīt uz smashrockz@inbox.lv .
 8. View Conversation
  Jā, točno bildēm jābūt "vieglām". Par nākamo reizi - paturēšu noslēpumā (darba kolēģis ieteica nevienam neteikt kamēr tas nenotiks) :P, varbūt paveiksies!
 9. View Conversation
  Paldies par piedāvājumu, bet es jau pats tikšu galā. I fucking hope so. Man jau nav daudz grūtību eksāmenos, taču vienmēr tā viena smaga kļūda.
  Par bildēm - savā profile Albums sekcijā - show all albums - add new mēģināji? Ja tu par avatāru - tad tur ir confirmed issue.
 10. View Conversation
  Jāā to pašu padomu man deva gan instruktori, gan paziņas, gan darba kolēģi! Es jau ar tādu mindset-u pēdējo reizi arī braucu, bet uzmanības pietrūka. Teoriju nav jāparliek. Pats sliktākais ir ar pieteikšanu eksāmenam - rindas dēļ parasti jāgaida nedēļu - 10 dienas līdz nākamai reizei, sucks. Bet ko lai dara, ja nav vadītāja talanta tad jamācās.
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 15
Page 1 of 2 12 LastLast
Page 1 of 2 12 LastLast
About ievinja1

Basic Information

Date of Birth
June 17, 1974 (43)
About ievinja1
Biography:
lemons, aren't they awesome
Location:
Latvia
Interests:
boating, voleyball, beer
Occupation:
civil engineer

Contact


This Page
http://offspring.com/community/member.php?82382-ievinja1&s=a2238c37acd40dcb7400eec2032f8f5e
Instant Messaging

Send an Instant Message to ievinja1 Using...

Statistics


Total Posts
Total Posts
5
Posts Per Day
0.00
Visitor Messages
Total Messages
15
Most Recent Message
06-19-2012
General Information
Last Activity
06-14-2015
Join Date
05-23-2011
Referrals
0
Helpful Postings

1 Friend

 1. Free? Free? is offline

  a.k.a. Free?

  • Send a message via MSN to Free?
  Free?
Showing Friends 1 to 1 of 1