Page 3 of 152 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 21 to 30 of 1516

Thread: Poland vel Polska II

Czyli polali Tak zwany "polany poniedziałek"
    Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Maybe they took the name The Offspring, because Green Day was already used.

Troche wypadlem z obiegu. Cos tam jednak slyszalem o Woodstocku. Sa jakies inne zrodla poza wywiadem z Owsiakiem z 1 kwietnia?

Było na Last.fm, ale już nie ma
    Hovno je pojebané!

Ciesze sie Jeszcze 3 miesiace i bede w Polsce

Quote Originally Posted by hangovered View Post
    Czyli polali Tak zwany "polany poniedziałek"
    hehe, od następnego roku świętuje tylko polane poniedziałki

też mam nadzieje że z Woodstockiem to nie były tylko plotki i zawitają do nas...

witam w sumie to chciałem trochę pospamować, ale w dobrej sprawie ;P chodzi o to, że moja kapela, która gra bardzo mocno offspringowe rzeczy wydaje na dniach płytę (konkretnie 4 maja). tak więc jeśli ktoś jest zainteresowany sprawdzeniem poziomu polskiej kapeli tak grającej to zapraszam na nasz profil myspace www.myspace.com/holdenavenue
    Dodatkowo gramy teraz 4 koncerty promujące wspomnianą płytę, na których już będzie można ją przedpremierowo nabyć (w cenie 25zł), więc jak ktoś będzie miał blisko to zapraszam serdecznie:
    16.04 - Wrocław - klub Łykend - godz. 19.00, wjazd 5zł /+ Grin Piss
    17.04 - Opole - klub Crossed Pistons - godz. 20.00, wjazd 10zł /+ Grin Piss, The Box of Chocolates
    18.04 - Wołczyn - klub Effatha - godz. 19.30, wjazd 4zł /+ Grin Piss
    19.04 - Zielona Góra - klub 4 Róże dla Lucienne, wjazd 22/25zł /+ Koniec Świata, Zabili mi Żółwia

miłego słuchania i mam nadzieję, że do zobaczenia na koncertach

pozdro,
    HA

Muzyczka bardzo spoko, ale wokal niech lepiej śpiewa w ojczystej mowie bo się tego słucha jak lektora z tape'a dodanego do oxfordzkiego podręcznika ;P ja również liczę, że Offspirng się pojawi na woodstocku. Biorąc pod uwagę ich plan koncertów i ogólne podejście do tego typu imprez myślę, że porozumienie jest prawdopodobne

Quote Originally Posted by Russel View Post
    witam w sumie to chciałem trochę pospamować, ale w dobrej sprawie ;P chodzi o to, że moja kapela, która gra bardzo mocno offspringowe rzeczy wydaje na dniach płytę (konkretnie 4 maja). tak więc jeśli ktoś jest zainteresowany sprawdzeniem poziomu polskiej kapeli tak grającej to zapraszam na nasz profil myspace www.myspace.com/holdenavenue
    Mnie sie podoba <peace> Szkoda tylko, ze nie dajecie zadnego downloadu. Dla nas radocha, dla Was najlepsza promocja w tej fazie rozwoju. Pozdrawiam i powodzenia!

Quote Originally Posted by Pepsaj View Post
    Mnie sie podoba <peace> Szkoda tylko, ze nie dajecie zadnego downloadu. Dla nas radocha, dla Was najlepsza promocja w tej fazie rozwoju. Pozdrawiam i powodzenia!
    niestety nie możemy oficjalnie udostępnić żadnych kawałków do ściągnięcia, ale są inne metody do pobrania utworów z myspace w dobrej jakości, może nie będę podawał bezpośredniego adresu strony, która to umożliwia, ale kilkanaście sekund na google i problem będzie rozwiązany

Quote Originally Posted by Russel View Post
    chodzi o to, że moja kapela, która gra bardzo mocno offspringowe rzeczy wydaje na dniach płytę (konkretnie 4 maja).
    4 maja? czyli na moje imienimy fajnie

muzyka bardzo mi się podoba życze sukcesów i to jak największych