Page 1 of 201 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 10 of 2006

Thread: Slovakia III

Default Slovakia III

This will be the official sequel to Slovakia I and II. All Davo's attempts to create one will be deleted

Links with the photos from Terchovský Budzogáň can be found here:

Mine: http://www.megaupload.com/?d=MWU3AFN8
    Tomasisko's: http://rapidshare.com/files/268102205/terchova.rar
    Bea's: http://rapidshare.com/files/26960442...pring.rar.html
    Last edited by holland25; 08-20-2009 at 03:03 PM.

ked si mysli, ze do jeho noveho thredu bude niekto pisat, tak je na velmi velkom omyle

Fúúha, tak z teho príspevku sa asi rozplačem... To s týma najdlhodobejšíma aktívnyma členma som myslel tak, že ani tvoj, ani Lubov nick už neni funkčný, ale mój je, takže som tu vlastne najdlhšie. A myslím, že dff bude určite súhlasit s tým, že som vytvoril Slovakiu III ja. Lepšé jak keby si ju mal vytvorit ty.

Ano, fungovalo skvele. Jeden príspevek za 3 mesáce, aj to HAU hádajúci sa se SinStudlym.

Quote Originally Posted by Slováčik View Post
    Prečo lepšie ako keby som ju mal vytvoriť ja? Keby si nežaloval a keby ste ma neoslovovali pôvodným nickom, nikto by nezistil, že kto som a nevymazali by to. Slovakie som tu zaviedol ja, tak sa mi do toho nepleť!
    Pretože ta tu nikdo nemá rád a nemieni písat do tvojho threadu.

Keby si nebol býval kokot, kerý robí samé pičoviny a šeckým leze na nervy, ništ také by sa nestalo. Kedysi som ta mal rád ale potom si začal robit ze seba chuja a tak si sa mi znechutil, že ta už nenávidím.

PS: To, že Jasomdavko je tvoj nick a to, že ta zabanovali a vymazali ti thread neni moja zásluha.
    Last edited by holland25; 07-16-2009 at 05:29 AM.

"Jééé... jééé... jééé... jééé.... jééé... jééé.... jebáááááť!!" Nebolo to zlé, ale v tom siedmom jebať upravíme intonáciu Davko. *vykastrovaný hlas* "Jebáááť!"

Quote Originally Posted by Slováčik View Post
    V Slovakii I, keď tu ešte neotravovala "svätá" trojica h25, dff a Tom to fungovalo skvelé. Nie ako teraz... Bol by som rád, ak by ste mi tam nepísali.
    Nie.

Quote Originally Posted by holland25 View Post
    A myslím, že dff bude určite súhlasit s tým, že som vytvoril Slovakiu III ja. Lepšé jak keby si ju mal vytvorit ty.
    Áno.
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Ne ne, tí diskusie o hovne som ti zazlíval vždy... Ja sem chodím už od polky 2004tého, v 2006tom som sa regol, a aktívny som začal byt v polke 2007meho, ale vtedy si ešte také pičoviny nerobil... A okrem toho, vtedy som tu ešte nebol tak zaužívaný a nevedel som jak to tu presne chodí. Ale odtedy sa vela zmenilo, a už vím jak to tu šecko funguje, a vím, že to neni len svatá trojica kerá ta nemá rada. Bude to približne 70% šeckých aktívnych uživatelov fóra, ale to si ty nesceš uvedomit. Ohromné množstvo ludí bolo takých jak ty a vela z nich sa zmenilo tak, že teraz sú uznávanými členmi tehoto fóra. Lenže ty sa nikdy nezmeníš, a kým sa budeš chovat jak 6 ročné mentálne zaostalé decko, tak ta tak budú šeci aj brat.

A ešte néčo. dff a Tomasisko sem došli už do rozbehnutého stroja mojej nenávisti k tebe. Ešte ked sme tu boli len my a HAU (vtedy Bea nepísala temer vóbec) sme ti nespočetne krát (a dokonca aj Lubo) nadávali, že robíš pičoviny... Ale vtedy si ich robil len raz za čas, ale v poslednej dobe si to už hovadsky prehánal. A to dospelo až k tvojmu BANu, kerý si následne začal využívat na zosmiešnenie a urážanie tých, ktorý ti ho zariadili, a tých, kerých tvoja neprítomnost očividne potešila. Čuduj sa, že si na tem tak jak si, ked si miliónkrát zesmiešnil LM1565 a Tijsa, a po tem, čo si si dal nick Little_holland25 a holland25 je žalobaba LOL už nemáš šancu si néčo napravit. Už sa sem nikdy nevrátiš tak, aby si nedostal okamžite BAN. Dúfam, že si ze sebu spokojný.

^^^ Pekne napísané.

Ja len dodám Davko, že my sme normálni ľudia schopní normálnej konverzácie, tak to dokážeš, normálne sa s nami dohodni, stretneme sa na budzogáni a môžme si to všetko vydiskutovať. Aspoň zistíme, aký si na nete a aký si naozaj, ako človek.
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

A ešte jedna vec (sorry za 3tí post po sebe).

Davo, mne to šecko pripadá, jak keby si sa nevedel vyrovnat s tým, že odtedy, čo ste tu boli ty a Lubo, sa tu rozrástla velká Slovenská komunita, kerá robí stretávky a podobné veci, kerá si spolu píše a ví teho o sebe dost, a vy ste nikdy ništ také nemali. Mi povedz, že napr aspon víš jak sa HAU volá priezviskom, že ste sa nékedy stretli a podobne. Jednoducho ste teho neboli schopní. Lenže teraz sa tu stretla životaschopná komunita, kerá spoločným dohadovaním a vybavovaním dokáže šecko. Kompenzovat si to, že ty si tú možnost nikdy nemal tým, že robíš píčoviny ništ nevyrieši. Na druhej strane, je pravda, že vačšina ludí (dexterone, JANNY, Kalo a podobné) sem došli už vtedy, ked si bol na sklonku svojho pobytu na tomto BBS, a z tej stránky jaký si býval v 2006tom ťa nepoznajú. A ani nemóžu, lebo sa nesceš vrátit do normálu. A vlastne preto, že si to nespravil dávnejší, už ani nemóžeš. Skončil si jako odrodilec, jak Tripboy v 2005tom. Ale ten to aspon vzdal, a nerobí ze seba kokota tým, že by sa sem vracal každý den s novým nickom, len na to, aby nasral druhých, následne bol zabanovaný, alebo vymazaný. A možno sa sem aj vrátil, ale nikdo o tem neví, pretože zmenil svoje chovanie. Howk, domluvil jsem.

Tags for this Thread