Page 11 of 236 FirstFirst ... 9101112132161111 ... LastLast
Results 101 to 110 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Hahahaha, to bolo rychlé

EDIT: Haaaaaaaaa, v nedelu je v Nitre Marduk!!! Nejdeme?
    Last edited by holland25; 01-08-2010 at 02:13 AM.

kto má rád HC,tu je jedna brutal dobrá slovenská kapela Feed The Vulture,niečo ako COmeback Kid http://www.youtube.com/watch?v=xxbvhZ9a8Xk
    I know you wanna hit that

Logicky usudzujem, že ked má Davo ve svojem profile 65 referrals, znamená to, že sme tu doteraz mali 65 rozličných Davov. Jak ten čas letí

uffff, no konečne som tady, po nezvyčajne dlhej odmlke, ale net mi už ako tak fachčíí...zatíím

Quote Originally Posted by dexterone View Post
    nemá niekto nejaké bližšie správy,kedy výjde ten nový album Blinku ?? som čítal,že už v 2009 mal,teraz som našiel,že na začiatku roka 2010...už sa nenormálne teším
    v lete 2010? joj, mi dačo vrav, ale pár songov by tam mohli dať takého staršieho rangu...

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Neoficiálna klebeta: NOFX možno bude na Rock For People!!!!!! Asi skapem ak to bude pravda!!!!!
    idemeeeeeeee?! júúj ak mi to šecko vydá tak 2010 bude fajný na festy a koncerty, už len začať chodiť s bankárovým synom..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

August 2009 - Terchová

Quote Originally Posted by lucys_bad_habit View Post
    idemeeeeeeee?! júúj ak mi to šecko vydá tak 2010 bude fajný na festy a koncerty, už len začať chodiť s bankárovým synom..
    Hehe, keď to bude oficiálne potvrdené, tak určite urobím všetko pre to aby som išiel, NOFX sú jedna z mojich naj srdcoviek(samozrejme po Offspringu)... a to vraj oni ešte nie sú ani hlavní headlineri, tak možno tam potrafí aj dáky Blink A btw, môj foter síce neni bankár, ale tak dáke peniažky zoženiem, neboj
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    A btw, môj foter síce neni bankár, ale tak dáke peniažky zoženiem, neboj
    to bol návrh? jk

joj, to by bolo aké fajn ak by to naozaj vyšlo, a ak by tam bol aj blink, tak potom môžem už aj zomrieť

btw sorry že som včera nedošla, ale o 11tej sa dotrepal mierne spoločenský unavený spolubývajúci s pár rakytovčanmi a usídlili sa v petríkovej izbe ta som už račej nešla na net bo vytiahli naťahovačku...a stačilo mi keď som došla na cigu...viedli zaujímavé debaty tak som to nechcela riskovať a račej som pilne študovala
    [SIGPIC][/SIGPIC]

August 2009 - Terchová

Dúfam, že slečna Balčíková bude spokojná. Zmenil som avatara.

Tags for this Thread