Page 114 of 236 FirstFirst ... 1464104112113114115116124164214 ... LastLast
Results 1,131 to 1,140 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

ten úvodný zápas sa dal,Mexiko ma dosť sklamalo....a ten druhý zápas bola hustá nuda,Francúzi sú už na šrot
    I know you wanna hit that

Mexiko je na hovno, čo mi vyhovuje, lebo som ich nikdy nemal rád... A ten druhý zápas bol nudný, lebo boli šeci strašne opatrní...

ja zrejme kuknem az nasich.

Quote Originally Posted by king angels View Post
    Yes you can find the Czechoslovakia on the map but you need to find a map before 1996.
    we separated in 1993, silly

Dosť sprostým botom, podotýkam
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Čo hovoríte na voľby??? Koho ste volili? Ja SDKÚ. Vadí mi, že SMER má 35%, to je veľa, tipovala som im menej ako 25%, ale som rada že HZDS aj SMK sú preč a že SNS má len 9 poslancov. Hurá. Ale teraz celé 4 roky bude Fico len džubať a džubať každý deň.

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    Mne je to jedno, ja už na budúci rok končím VŠ A segra ide študovať do ČR, tam od 2013 už spoplatnia... no uvidíme. Ale nie je to dobrý nápad. Radšej by mali cigánom namiesto peňazí dávať stravné lístky a ušetrili by.
    no ja som volil KDH ale nebojte nie z vlastneho presvedcenia to kvoli tomu ze moja starka ma tam dostala do komisie a vlaste bol som v dedine kde zije asi len 20 obyvatelov a keby ze neodvolim tu stranu za ktoru som bol a este keby ju neodvolil nik tak by bolo ze aspon ja som ju mal odvolit ked som za nu zhrabol 40 ecka ale aspon som zarobil zvysok mam v pici hehe

Pozerala som prvý zápas, NUDA na n-tú. V kuse to tam hučalo jak roj včiel, ňe? Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
    to vas bavi pozerat?

Quote Originally Posted by holland25 View Post
    Mexiko je na hovno, čo mi vyhovuje, lebo som ich nikdy nemal rád... A ten druhý zápas bol nudný, lebo boli šeci strašne opatrní...
    neboj nic nas za chvilu tak nakopu do zadku ze az pojdeme domov z placom

Quote Originally Posted by Tomasisko View Post
    we separated in 1993, silly
    to vidno ze sa jebe do toho o com nevie nic a to vlastne z akeho threadu je ha? to kto pisal toto?

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Dosť sprostým botom, podotýkam
    ja by som rad vedel co je ten bot ha?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Čo hovoríte na voľby??? Koho ste volili? Ja SDKÚ. Vadí mi, že SMER má 35%, to je veľa, tipovala som im menej ako 25%, ale som rada že HZDS aj SMK sú preč a že SNS má len 9 poslancov. Hurá. Ale teraz celé 4 roky bude Fico len džubať a džubať každý deň.
    ja som chcel jednoznačne Smer vo vláde...takže sklamaný....a Sdkú...môžu znova okrádať štát,a posielať si špinavé prachy na účty do Švajčiarska...sa teším...super....tie voľby dopadli príšerne...neznášam pravicu..Radičová ťaží len z vyštudovanej sociologie,ako oblbnúť ľudí...
    a aj terajšia opozícia len džubala a džubala každý deň
    I know you wanna hit that

Tags for this Thread