Page 184 of 236 FirstFirst ... 84134174182183184185186194234 ... LastLast
Results 1,831 to 1,840 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

myslím,že sa snažil naznačiť,že už je rozhodnutý,kam ide...a predpokladám,že je to psychológia,ak som správne porozumel tým indíciám
    I know you wanna hit that

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    Tak, Janny, na aku skolu ides? Pod na letecku Intrak je v areali, 2 minuty peso vsade, policia tam ma sidlo - mozes vidiet ich "pracu" nazivo a zblizka a smiat sa im do ksichtu Okrem toho je to super skola kde su najlepsi ludia a ja ti dam vsetky tahaky, tak rozmyslaj!
    Hmmm možno by som aj šiel ale absolutne by som nezvladol ani len jeden semester matiky..na strednej my povedaly že som najzľutovanejší prípad v histórii školy profacka mi dala zo 4roch 5tiek 4ku na vysvedcku som taky sprosty z matiky že dokonca opravne pisomky som este opravoval..ale tak cela stredna bola o takej matike, že až a vysoka ani nevravím to by som tak isto nechal jak teraz...

Quote Originally Posted by dexterone View Post
    myslím,že sa snažil naznačiť,že už je rozhodnutý,kam ide...a predpokladám,že je to psychológia,ak som správne porozumel tým indíciám
    No skoro si trafil..ale nie idem na filozofiu !!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Quote Originally Posted by JANNY View Post

No skoro si trafil..ale nie idem na filozofiu !!
    no kámo,tak to ti držím palce...a nezávidím ti vôbec v Nitre na UKF kamarát študuje filozofiu,a mi vravel,že mu vravel jeden chalan,že v minulom roku sa len traja ľudia dostali do bakalárskeho ročníka a to že začínali 20ti.. a aj kamarát mal jednu skúšku a na to hned 600-stranovú knihu,tak tiež nespravil skúšku a s ním asi 15 spolužiakov
    I know you wanna hit that

Quote Originally Posted by dexterone View Post
    no kámo,tak to ti držím palce...a nezávidím ti vôbec v Nitre na UKF kamarát študuje filozofiu,a mi vravel,že mu vravel jeden chalan,že v minulom roku sa len traja ľudia dostali do bakalárskeho ročníka a to že začínali 20ti.. a aj kamarát mal jednu skúšku a na to hned 600-stranovú knihu,tak tiež nespravil skúšku a s ním asi 15 spolužiakov
    dakujem velmi pekne za podporu a ano potesil si ma teraz HEHE
    ale tak vsade sa len kokotiny učia ta čo mam robit ci tam ci tam furt budem musiet take omačky tlačiť do hlavy co už..na p...system
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

JANNY, aj tu Ti prajem VŠETKO NAJLEPŠEJŠIE!!! Aby Ťa škola začala baviť až tak, že z teba bude bifľoš

JANNY, aj tu Ti prajem VŠETKO NAJLEPŠEJŠIE!!! Aby Ťa škola začala baviť až tak, že z teba bude bifľoš
    Dakujem velmi pekne no dufam, že ano ale tak žeby som bol bifľoš tak to nikdy..radšej sa budem len učiť
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Ci, skoro sme spadli na druhú stranu! Už nech vyjde nový album

Ci, skoro sme spadli na druhú stranu! Už nech vyjde nový album
    No normalne naDead...úplný úpadok našej CZ_SK_Offspring_fans_komunity...
    Nerád to vravím ale hamba nám...!!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sum 41 budú na Topfeste!!! To je super, aj keď som ich už videl pred rokom vo Viedni, na SK ešte neboli, fakt ma to potešilo
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Fakt ?? juuuj tam chcem ist !!!!!!

Tags for this Thread