Page 185 of 236 FirstFirst ... 85135175183184185186187195235 ... LastLast
Results 1,841 to 1,850 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

neviem,ja mám rád sum len z albumov,čo som videl videá z koncertov,tak mi to prišlo ako dáka,ničím novým,neprekypujúca kapela...slabé gitary a tak...kukol by som si ich,ale asi na to kašlem,ja to tento rok vidím asi len na podhájskafest a uskromním sa s inekafe
    I know you wanna hit that

Vo Viedni to bolo úžasné. Veľa pesničiek z albumov bolo uspôsobených na koncerty a atmosféra bola geniálna, z Underclass Hero nehrali skoro nič, samé rýchle pesničky, circle pit ako na nejakom ortodoxnom punk-koncerte, jednoducho paráda Jedna vec je video a druhá vec je naozaj tam byť.
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Vo Viedni to bolo úžasné. Veľa pesničiek z albumov bolo uspôsobených na koncerty a atmosféra bola geniálna, z Underclass Hero nehrali skoro nič, samé rýchle pesničky, circle pit ako na nejakom ortodoxnom punk-koncerte, jednoducho paráda Jedna vec je video a druhá vec je naozaj tam byť.
    tak jasne,to máš pravdu,nemôžem súdiť podľa youtubu...noo,mne sa od nich páčia práve tie pomalšie ako Walking Disaster alebo Pieces...tú mám asi najradšej....ale tak jasne,že aj Over my head a Still Waiting a podobné...no,kukol by som si to,ale zas 40 eur na topfest za to asi nedám...

Underclass Hero je fajný album, ale príliš popový na koncerty, tam sa viac hodia tie odpaľováky z tých predošlých... podľa mňa.
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Quote Originally Posted by dexterone View Post
    tno,kukol by som si to,ale zas 40 eur na topfest za to asi nedám...
    40 ecok ???
    nevymyslaj.... 18 na jeden den

Sum 41 budú na Topfeste!!! To je super, aj keď som ich už videl pred rokom vo Viedni, na SK ešte neboli, fakt ma to potešilo
    Už sú zverejnene aj iné kapely či?...

Quote Originally Posted by Bla_Bla_Bla View Post
    40 ecok ???
    nevymyslaj.... 18 na jeden den
    Max. 20 až 25 ečok permanentka na cely fest 40 ečok može byť tak akurat na fest niekde v Nemecku abo Rakusku ked nie viac..na topfest je to prehnana cena...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

ved minulý rok bola permanentka 33 eur....tak hádam viem....a azse na jeden deň by som tam nešiel,skôr tak,že prenocovať,ale ak to bude zas taká cena,tak to je dosť...

Quote Originally Posted by JANNY View Post
    Už sú zverejnene aj iné kapely či?...
    Kukni www.topfest.sk, tam máš zatiaľ všetko ale ešte chystajú nejaké zahraničné hviezdy. Z už zverejnených napr. The Locos (členovia Ska-P) tam budú tiež

Kukni www.topfest.sk, tam máš zatiaľ všetko ale ešte chystajú nejaké zahraničné hviezdy. Z už zverejnených napr. The Locos (členovia Ska-P) tam budú tiež
    ta parada chcem ist aj na Topfest ale ta dôvod prečo tam chcem isť je kus iný nieje to kvoli kapelam..hehe ale ta tak bokom no pojdem pohaluzit ale brutal chcem ist tento rok na Ska_Bordel čo bude na Mighty..to bude šupa wooow...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Tags for this Thread