Page 102 of 236 FirstFirst ... 25292100101102103104112152202 ... LastLast
Results 1,011 to 1,020 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

normalne mam stav ze vcera nic a dnes ako po opici sa citim ako je to mozne
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

inac Matus co povies na GET EXPLODE ha?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Quote Originally Posted by JANNY View Post
    ježiš,na nich sa nenormálne smejem sorry,ak sa ti to páči,a viem,že si sa nepýtal mňa,ale tak chcel som zareagovať...oni mi prídu,ako keby ich z blázninca vypustili inak ako ten bubeník(spevák) je na bubnoch super,ale toto je podľa mňa skaza hudby
    I know you wanna hit that

Get Explode ked napisu pesnicku, potom sa o nich mozeme bavit......

Imidžovo sú zaujímaví, ale hudobne ma neoslovili... aj keď je pravda že je to také kvázi inovatívne a haluzné, ale mňa tento štýl neberie. Oceňujem však nápady
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Quote Originally Posted by JANNY View Post
    Miláčik, a to je čo?

Tak tu máte časť nášho koncertu, je to rozdelené na tri časti po 20 minút, toto je tretia:

http://www.megaupload.com/?d=1JS7SB47

Nechcel som upovať aj tie ďalšie ale ak by ste strašne chceli tak môžem.. ono je to hlavne preto že ten záznam za moc nestojí, odchádzal mi hlas a tak.. Sú tam tieto pesničky:

Kúsok z Want You Bad - tam mi úplne odchádzal hlas počas tej pesničky neviem prečo, tam nepočúvajte spev
    Vultures - túto som odspieval ako Kurt Cobain, vôbec to neznie jak originál ten spev
    Vstaň aj ty - naša pesnička, slovenská
    3/4 - naša pesnička, anglická, v refréne mi zas skáče hlas, sviňa
    Náboženské Zvyky - Horkýže Slíže
    hlavný highlight - Gone Away featuring Dexterka on vocals To už vám ona povie ako sa jej to spievalo
    a ešte Traja spití roboši sú na konci ....

Opakujem, ak by bol dakto fakt zvedavý na ďalšie videá tak povedzte. Ale neni to až také úžasné.
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Tak tu máte časť nášho koncertu, je to rozdelené na tri časti po 20 minút, toto je tretia:

http://www.megaupload.com/?d=1JS7SB47

Nechcel som upovať aj tie ďalšie ale ak by ste strašne chceli tak môžem.. ono je to hlavne preto že ten záznam za moc nestojí, odchádzal mi hlas a tak.. Sú tam tieto pesničky:

Kúsok z Want You Bad - tam mi úplne odchádzal hlas počas tej pesničky neviem prečo, tam nepočúvajte spev
    Vultures - túto som odspieval ako Kurt Cobain, vôbec to neznie jak originál ten spev
    Vstaň aj ty - naša pesnička, slovenská
    3/4 - naša pesnička, anglická, v refréne mi zas skáče hlas, sviňa
    Náboženské Zvyky - Horkýže Slíže
    hlavný highlight - Gone Away featuring Dexterka on vocals To už vám ona povie ako sa jej to spievalo
    a ešte Traja spití roboši sú na konci ....

Opakujem, ak by bol dakto fakt zvedavý na ďalšie videá tak povedzte. Ale neni to až také úžasné.

Takze..celeeee zle..nepocula som sa..opita som bola...aaa ece aj trosku nervozna...keby mi napadli dalsie vyhovorky, dopisem.. :P

Jeeeeej, idem pozriet!!!

ohľadom toho koncertu....najviac sa mi lúbili tie vaše,hlavne tá anglická...ale ťažko hodnotiť,to bdue možné viac z nejakej čistejšej nahrávky,kedže zvuk neni zase až tak dobrý...z coverov vám jednoznačne najviac sadli songy od slížov,obe sa mi páčili....Gone Away bolo tiež fajn,tam sa mi len nepáčil refrén,ale tak to je fakt nad ľudské sily to vytiahnuť...Vultures ako song aj v origináli ja moc nemusím...Want you bad sa mi lúbilo až na ten záver....ale na druhý väčší koncert si mylsím,že super,pôsobili ste dosť isto,hovorím,tie vlastné vám sedia úplne super...a sorry za kritiku no
    I know you wanna hit that

Tags for this Thread