Page 111 of 236 FirstFirst ... 1161101109110111112113121161211 ... LastLast
Results 1,101 to 1,110 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Jáj Vstaň Aj Ty sa to volá Inak teraz vo štvrtok máme ďalší koncert tu v BA v Randali, to je klub kde som vždy chcel hrať, tak držte palce
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Quote Originally Posted by JANNY View Post
    jak pozeram tak to vyzera ze sa asi pojde do Ceska co? Som tuna len na chvilu bo mam toho vela teraz keby nieco nove len piste ja tu obcas v tom zhone zbehnem a ceknem to. No co sa tyka mna sorry ale tak 50 na 50 to vyzera ale nieje to ruzove taze vidim to ze asi o rok juj smola no....
    Kámo udělám, co bude v mé moci, abych se zas střetl se svými fans od Offspring A ať už to bude kdekoliv, tak bych to neviděl až za rok, nybrž bych to spáchal tento rok Kamarádi, ikdyž jsem se trošku změnil za tento rok, co se týče Offspring, tak přesto bych vás mile rád opět viděl a zas si zazpíval
    [SIGPIC][/SIGPIC] I´m not a trendy asshole,
    do what I want,
    do what I feel like!

http://www.novinky.cz/zahranicni/evr...vietnamce.html
    To je prdel, já bych ty repráky zapnul
    Ladders and snakes. Ladders give, snakes take.

Quote Originally Posted by Mňau View Post
    Ako mám rozumieť tomu, že si sa trošku zmenil, čo sa týka Offspring? Už ich nenávidíš alebo čo?
    To ne, jen už nejsem jejich "slave"
    [SIGPIC][/SIGPIC] I´m not a trendy asshole,
    do what I want,
    do what I feel like!

Quote Originally Posted by Smash punker View Post
    Kámo udělám, co bude v mé moci, abych se zas střetl se svými fans od Offspring A ať už to bude kdekoliv, tak bych to neviděl až za rok, nybrž bych to spáchal tento rok Kamarádi, ikdyž jsem se trošku změnil za tento rok, co se týče Offspring, tak přesto bych vás mile rád opět viděl a zas si zazpíval
    tak Kamo toto si neskutocne cenim aj ja...ale ja este riesim jeden Job teraz je to tak na 87,963 % ze budem robit a budu nakoniec nejake money ale no nieje to iste juj ale tiez budem robit co je v mojich silach hehe

P.S. Dnes som si asi tak 10 krat do okola zahral na bicich song od Ramones I AM THE CRUSHER hehe popici song
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Jáj Vstaň Aj Ty sa to volá Inak teraz vo štvrtok máme ďalší koncert tu v BA v Randali, to je klub kde som vždy chcel hrať, tak držte palce
    hej jasne je to ona taze este jednou je suprova hehe okej drzim joj to bude malina pre Vas
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

No, kurva, už o dva dni hráme Škoda že všetci bývate tak ďaleko(aj keď Matúš by sa mohol teoreticky priplychtiť z Trnavy), ale tak raz spravíme turné po SR, keď sa nasereme
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    No, kurva, už o dva dni hráme Škoda že všetci bývate tak ďaleko(aj keď Matúš by sa mohol teoreticky priplychtiť z Trnavy), ale tak raz spravíme turné po SR, keď sa nasereme
    no mna to sere ja keby ze som tam ta ma uvidis v prvom rade
    pocuj jak budete mat to turne ja poznam typka no je to kamos by som vam mohol zriesit klub v Bardejove kde by ste hrali ha? je tu jeden punkovy Kastela sa vola a druhy taky ROCK METAL club len staci povedat hej?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Okej bratu, spolieham na teba Už mi má Lucia dačo vybaviť v BB a LM, tak možno na leto/jeseň naplánujeme turné alebo čo

Do LM by som sa veru prisla pozriet!!

Tags for this Thread