Page 124 of 236 FirstFirst ... 2474114122123124125126134174224 ... LastLast
Results 1,231 to 1,240 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Quote Originally Posted by Tomasisko View Post
    zaujimavy rozhovor, az teraz som sa k nemu dostal

http://offspring.tym.sk/kapela/dexte...insky-vecernik
    Jééj, to vidím prvý krát! Žilinské noviny, tam za nich bola taká blondína, ktorej nedali rozhovor pred koncertom a bola smutná Ja som sa s ňou rozprávala, pýtala sa ma aké má dať otázky, Anka si ju určite pamätá. Povedala som jej nech sa spýta na dcéru a ona že hej, to mám v pláne. Ten rozhovor potom musela robitť v aute smerom na letisko keď Greg a Dexter zdrhli hneď po koncerte. Super to je! Diky!

najviac ma z toho rozhovoru zaujala otázka,že ktorú pieseň nepovažuje za najlepšiu,ale predsa ju hrajú live...to bola dobrá otázka...a aj odpoved ma prekvapila
    I know you wanna hit that

jj viac dobrych otazok tam bolo

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    Poďte na Slíže na Domašu! http://www.domasafest.sk/program-a-sutaze/ 15,90 evri, bude to fasaaaa, tretí krát tento rok JANNY, dúfam že aspoň ty prídeš!
    no to bude ci uz bolo ha?

ty brdo moj zivot sa od zakladou zmenil som zacal punkovat tak jak nikdy vsetkio stary anarcho_punk a sami po pici typci tuna v Bardejove ja to tuna milujem juchuuu...a su tu aj taky co maju napr 33 rokov a pankaci jak one a nasi mi furt hovoria a smeju sa teba to raz prejde uvidime kto sa bude smiat potom hehe

inac od 4.50 rano makam v robote do 14.00 potom do Garzola a pit s punkacmi a vecer domov o 23.30 som rozbity a nonstop pijem jak duha hehe taze som rozjebany ale tu robotu som zriesil aj kvoli tomu aby sme dali meeting v lete tak dufam ze to vyjde lenze makam od pondelka do piatka a do konca jula taze tak...ZATIM BO IDEM AKURAT Z ROBOTY na pivo keby len jedno zas budem dole hehe
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Janny ty sa teda mas

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    Jééj, to vidím prvý krát! Žilinské noviny, tam za nich bola taká blondína, ktorej nedali rozhovor pred koncertom a bola smutná Ja som sa s ňou rozprávala, pýtala sa ma aké má dať otázky, Anka si ju určite pamätá. Povedala som jej nech sa spýta na dcéru a ona že hej, to mám v pláne. Ten rozhovor potom musela robitť v aute smerom na letisko keď Greg a Dexter zdrhli hneď po koncerte. Super to je! Diky!
    Ueeej..fakt dobre interwiew..ale niektore otazky su strasne tuctove a offici uz maju natrenovane odpvede. take vseobecne. skvele publikum.. citili sme sa tu dobre..blabla a jop! pamatam sa na tu blondavu slecnu )

Quote Originally Posted by Tomasisko View Post
    Janny ty sa teda mas
    hehe no ja viem len ta robota by tak skoro nemusela byt a vas chcem vsetkych vidiet toto leto taze dufam ze to vyjde

p.s. hehe akurat teraz mam diablovo cislo v postoch ale otocene naopak hehe ale dlho nebude lebo........
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

mam 1000 konecne huraaaaaa
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Beja myslim ze Dexter aspon trocha na tvoju 'radu' a zmenil oblecenie aspon kusok cekuj
    http://www.youtube.com/watch?v=xVnMv7wR5oc

Quote Originally Posted by Bla_Bla_Bla View Post
    Beja myslim ze Dexter aspon trocha na tvoju 'radu' a zmenil oblecenie aspon kusok cekuj
    http://www.youtube.com/watch?v=xVnMv7wR5oc
    ooo, konečne btw, tá penička sa mi páči čoraz menej

Tags for this Thread