Page 174 of 236 FirstFirst ... 74124164172173174175176184224 ... LastLast
Results 1,731 to 1,740 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Keby si bola '95 tak by si chcela byť .... noo dajme tomu o niečo viac
    nestresuj bude aj tak iba horšie

Ty brdo ludia som uz asi spunkovany najebany a vsetko v jednom asi tyzden v kuse...dnes akurat detox aby som sa zotavil na silvestra hehe....no a proste maly sme taku punkovicu a pocuvaly sa vecicky ako The Clash, The Boys, The Who...atd....no a proste neskor volakdo jebol stary offspring lajfko...ked dobre pametam tak to bol song Kill the president....a proste chytla ma taka nostalgia ze som zase zacal pocuvat offspring a som taky happy ze az ale ostavam aj nadalej pri Punk_Rock N Rolle 60´ - 90´ hehe.....

Inak sa mi zda ked si pametam 12teho februara su Horkyze a Polemic v Presove kto dojde ha?
    Last edited by JANNY; 12-28-2010 at 04:21 PM.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Quote Originally Posted by JANNY View Post
    Inak sa mi zda ked si pametam 12teho februara su Horkyze a Polemic v Presove kto dojde ha?
    Ja by som chcela ísť do Popradu ak sa podarí

Ty brdo ludia som uz asi spunkovany najebany a vsetko v jednom asi tyzden v kuse...dnes akurat detox aby som sa zotavil na silvestra hehe....no a proste maly sme taku punkovicu a pocuvaly sa vecicky ako The Clash, The Boys, The Who...atd....no a proste neskor volakdo jebol stary offspring lajfko...ked dobre pametam tak to bol song Kill the president....a proste chytla ma taka nostalgia ze som zase zacal pocuvat offspring a som taky happy ze az ale ostavam aj nadalej pri Punk_Rock N Rolle 60´ - 90´ hehe.....

Juuuj, keď budem mať hotové skúšky, určite prídem!!! Dáme si valentínsky punk

neznášam Polemic bleee.....a Slíže hrajú všade,a už tie posledné albumy vôbec nemusím,ale inak sú dobrí,len jak janny písal dakde,že robiť hudbu pre srandu...už to kus preháňajú....ale Chorobná a Kyže Sliž stoja za to! zvyšok nič...
    Last edited by dexterone; 12-29-2010 at 01:54 PM.
    I know you wanna hit that

Quote Originally Posted by Bla_Bla_Bla View Post
    Ja by som chcela ísť do Popradu ak sa podarí
    aha...

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    Juuuj, keď budem mať hotové skúšky, určite prídem!!! Dáme si valentínsky punk
    ja idem aj ked nebudem mat zrobene hehe no okej sak sa dohodneme jasne oslavime valentina a rovno aj moje narodky valentinske

Quote Originally Posted by dexterone View Post
    neznášam Polemic bleee.....a Slíže hrajú všade,a už tie posledné albumy vôbec nemusím,ale inak sú dobrí,len jak janny písal dakde,že robiť hudbu pre srandu...už to kus preháňajú....ale Chorobná a Kyže Sliž stoja za to! zvyšok nič...
    teraz som si nasral do huby ja viem ale moj dovod preco tam idem je uplne iny ako ano idem sa spit a spogovat....ale nemozem povedat na co tam idem je to sukromna vec ale ano a poslednu dobu hraju stare songy...ale ako toto neni ani o pocuvani keby som tam siel...idem sa proste vysalit....a...one...
    Last edited by JANNY; 12-29-2010 at 02:21 PM.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Horkýže Slíže sú naživo SUPER, aj keby hrali hity z Repete.

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    Horkýže Slíže sú naživo SUPER, aj keby hrali hity z Repete.
    aj ked to uz nepokladam za punk....ale tak ano show vedia urobit riadnu a ja milujem pogo...tak sa tesim ako sa zmodrinujem hura

Quote Originally Posted by holland25 View Post
    Hlavná vec, že som ich na Budzogáni prespal
    Hhehe to si uplne pametam ty si zaspal rozbity asi tak cca okolo 17.00 a my sme dosli v noci kolo 1nej 2hej a akurat sme ta zobudili a ta to dost sralo ze si to prespal..ale tak aspon ze si sa s offspringom stretol
    [SIGPIC][/SIGPIC]

aha...
    Bolo to potrebne ??

Tags for this Thread