Page 186 of 236 FirstFirst ... 86136176184185186187188196 ... LastLast
Results 1,851 to 1,860 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Ľudze, už je to tady!!! Európske koncerty!!! Šetríme peňáze!!! Juuuj tak ma to potešilo!!!

tak,predpokladám,že na Slovensko a Česko tak či tak neprídu....a do Rakúska sa trepať nehodlám navyše to spadá na september,čo už neni taká pravá letná nálada
    I know you wanna hit that

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    Ľudze, už je to tady!!! Európske koncerty!!! Šetríme peňáze!!! Juuuj tak ma to potešilo!!!
    No to hej...ale ta je to take kus od veci do Rakúska...

Quote Originally Posted by dexterone View Post
    tak,predpokladám,že na Slovensko a Česko tak či tak neprídu....a do Rakúska sa trepať nehodlám navyše to spadá na september,čo už neni taká pravá letná nálada
    Tak tak kamo...ale zase ja mam toto leto nabite...Punkáči deťom, Top Fest, Mighty Sounds, Podparou...ale tak neviem ci my vsetky vyjdu ale tak chcel by som ist pozriet na Punkáči deťom a Mighty to bude SKa mazec !!!
    A top fest je za iným účelom nie za tým že tam niekto hrať bude heeh

P.s. Len my musí vyjsť jedna vec, či skôr udalosť aby sa toto dalo zorganizovať...a inak offspring by som si radšej pozrel u nás doma jak dakde v Rakúsku....a skôr ako vidieť ich hrať by som sa chcel hocikoho z nich jednu vec opýtať...okrem Peteho, pretože on z nimi neni od začiatku...
    Last edited by JANNY; 03-05-2011 at 08:28 AM.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Quote Originally Posted by Kaka View Post
    A čo sa ich chceš opýtať?
    určite nie či sa možem odfotiť toto ma už prešlo...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Vidím, že už nejsom jediný, kerý reportuje Dava... Som tu nebol tri týdne a ajctak ho vymazali

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    I like it!
    There. I hope you enjoyed our time together today. You know, it seems harder and harder to just sit back and enjoy the finer things in life. Well, till next time. Ta-ta

je to vec jannyho...ale jak predpokladám,tak by sa opýtal niečo také,že prečo nehrajú stále veci ako hrali na albume 'Smash'..ale to je len môj odhad...lebo ked jednu otázku,tak nemyslím,že by si ju chcel premrhať... ale ak ovravím,to je len môj odhad...ja neviem,čo by som sa ich opýtal...asi že prečo na koncertoch podceňuju albumy Splinter a Ixnay...
    I know you wanna hit that

Ja by som ich v prvom rade chcel stretnúť...
    A toho Dava asi nahlásim. Serie ma.
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Quote Originally Posted by Kaka View Post
    Otázka znela, že čo sa ich chceš opýtať a nie, že čo nechceš. Zrejme to bude nejaká blbosť, keď to nechceš prezradiť. Že akého majú dlhého alebo niečo také, že?
    pokiaľ viem tak niesi z Offspringu, čiže táto otázka bude položená niekomu z nich...

Quote Originally Posted by dexterone View Post
    je to vec jannyho...ale jak predpokladám,tak by sa opýtal niečo také,že prečo nehrajú stále veci ako hrali na albume 'Smash'..ale to je len môj odhad...lebo ked jednu otázku,tak nemyslím,že by si ju chcel premrhať...ale ak ovravím,to je len môj odhad...ja neviem,čo by som sa ich opýtal...asi že prečo na koncertoch podceňuju albumy Splinter a Ixnay...
    Niesi daleko..možno aj niečo s tým Smashom...ale v inom kontexte nie v tom, prečo to nehrajú to by z mojej strany vyznelo dosť tak,že čo ma do toho a tak...ale ano je to moja vec ale diki za pochopenie kamo

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Ja by som ich v prvom rade chcel stretnúť...
    A toho Dava asi nahlásim. Serie ma.
    Pi už len pivo,nie tvrdé !!! Pokiaľ viem tak to robíš...a tak primerane taže už len počkať na meeting !!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nehovorte ze ste take lemry ze nechcete ist do Rakuska, ved to je tu za rohom, blizsie ako festival Rock for people!

Ja zas nebudem v lete na Slovensku, ale urcite pojdem aspon na jeden koncert, najlradsej do Pariza by som isla, uvidzim.

Tags for this Thread