Page 187 of 236 FirstFirst ... 87137177185186187188189197 ... LastLast
Results 1,861 to 1,870 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    Nehovorte ze ste take lemry ze nechcete ist do Rakuska, ved to je tu za rohom, blizsie ako festival Rock for people!

Ja zas nebudem v lete na Slovensku, ale urcite pojdem aspon na jeden koncert, najlradsej do Pariza by som isla, uvidzim.
    Ja nesom lemra ale som tak finančne viťažený, že koma dead...každý výkend som na nejakom koncerte...už ani napivo nemam desí ma to ale tak bojujem s tým
    Tak ti to prajem...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Ináč jak tak kukám, tak sa konečne blížime k 2000ke...

Nemyslim finacne, aj ked mozes zopar slovenskych festivalov vynechat a skocit do susednej krajiny aby si videl Offspring, ved na to cakame dva roky. Nie je to az tak daleko.
    Aj ked urcite este budu ine terminy, napr. v Madrasku alebo v Polsku. Ale taky David a Anka su v Blave, tak to maju do rakuska blizko.

Potrebujem poradit: v garazi som nasla basgitaru SDGR Ibanez S600 a chcem ju predat, kolko mam pytat? Vobec nemam sajnu. Uz som pozerala na nete ceny, ale to neboli S600, slovensky inzerat na S600 nie je. Len na ine typy a tie maju 4 "gombiky", nie 3. Keby vam tento moj odborny popis nic nehovoril, pomozu vam fotky:

KOLKO MAM PYTAT?

Myslím si, že stojí okolo € 250

kto si vyberie do Rakúska v tomto roku na Offspring?
    There. I hope you enjoyed our time together today. You know, it seems harder and harder to just sit back and enjoy the finer things in life. Well, till next time. Ta-ta

Thank you, Marcin

I'm thinking about going, but it's a festival, so I prefer Paris.

záleží aj od toho,aká je stará,či je na nej všetko v poriadku,snímače a podobne...tých 250 eur mi príde trošku veľa,to už sa dá pomaly čisto nová zohnať...pokiaľ je nová,tak to je dobrá cena,ak nie,tak by som to dával za takých 150 eur...neviem,ale keby hľadám gitary v bazáre,tak isto by som nehľadal v cene za 250 eur,to už by som asi šiel rovno do obchodu....
    I know you wanna hit that

Mozno by sa nasiel neskuseny hlupacik co to kupi Ja neviem posudit stav

A ako to, že si to len tak našla? To fakt ani nevieš ako dlho to tam bolo?

Btw, nad tým Rakúskom rozmýšľam, ale ešte si počkajme kým ohlásia toho viac...
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

My mame vela miestnosti v garazi a v jednej su sklenene flase, farby, stetce, stare hracky a tam bola v takom obale, nikdy som si to nevsimla. Kto vie, co tam este mame

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    Thank you, Marcin

I'm thinking about going, but it's a festival, so I prefer Paris.
    Idem do Paríža na koncert!!!
    Zdá sa, že tam bude veľa ľudí s BBS v Paríži
    There. I hope you enjoyed our time together today. You know, it seems harder and harder to just sit back and enjoy the finer things in life. Well, till next time. Ta-ta

Tags for this Thread