Page 195 of 236 FirstFirst ... 95145185193194195196197205 ... LastLast
Results 1,941 to 1,950 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Quote Originally Posted by Bla_Bla_Bla View Post
    No len aby to neboli FOH lebo tych teraz pchaju do kazdej riti ..
    joj,tých som strašne znenávidel...neviem,vôbec ich nemusím momentálne...ale takému inekafe by som sa docela potešil
    I know you wanna hit that

Quote Originally Posted by dexterone View Post
    joj,tých som strašne znenávidel...neviem,vôbec ich nemusím momentálne...ale takému inekafe by som sa docela potešil
    Som na tom velmi podobne .. ale ktovie inekafe ako oni robia iked..

Sustain bude predkapela, a hotovo!

Btw už máme lístky
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Ja nechcem predkapely, neznášam to čakanie. Chcem Offspring keď som prišla na Offspring!

ale áno,90 kč plus...noo,ved mňa to až po rezervácii napadlo,že v meste je ticketportal tak narýchlo som to chcel mať,ale nevadí...škoda len,že nepíšu,kedy to má dojsť,ale snád čoskoro a som inak zvedavý,aké budú predkapely
    hehe to poznám, človek v tom zmätku reaguje tak ale spoko hlavná vec, že budeš mať lístok...no šak pokiaľ je to len lístok tak do 3 dní max. by ti to malo dojsť...môj názor no

no,stáť to stojí vlastne toľko,čo stálo vstupné na Budzogáni...tuším o 5 € viac,ale predpokladám,že to bude o dosť kvalitnejšie,kedže to nebude festival a snád zahrajú aj dáke nové songy....a možno aj dačo staršie,koniec koncov aj minulý rok začali hrávať kick him when he's down,burn it up a podobne....
    No presne pokiaľ sa nemýlim tak o 7,80 eur viac...ale spoko hehe...mohly by hrať bud to čosi povedal alebo tam hodiť aspoň niečo také ako Beheaded a pod...ale vidím v playliste songy ako Want you bad,,,a ostatné čo hrajú stále ale ta čo už...starej klasiky sa asi nedočkáme...ale tak mohly by prekvapiť aspoň tak zopár staršími songami...no uvidíme
    Last edited by JANNY; 05-30-2011 at 11:56 PM.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Quote Originally Posted by JANNY View Post
    No presne pokiaľ sa nemýlim tak o 7,80 eur viac...ale spoko hehe...mohly by hrať bud to čosi povedal alebo tam hodiť aspoň niečo také ako Beheaded a pod...ale vidím v playliste songy ako Want you bad,,,a ostatné čo hrajú stále ale ta čo už...starej klasiky sa asi nedočkáme...ale tak mohly by prekvapiť aspoň tak zopár staršími songami...no uvidíme
    Toto bude začiatok úplne nového letného turné, podľa mňa by mohli mať aj celkom obmenený playlist.. nechajme sa prekvapiť A keďže Praha je jediná samostatná show pred festivalmi, možno sa dočkáme lahôdok čo iní nie
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Toto bude začiatok úplne nového letného turné, podľa mňa by mohli mať aj celkom obmenený playlist.. nechajme sa prekvapiť A keďže Praha je jediná samostatná show pred festivalmi, možno sa dočkáme lahôdok čo iní nie
    No mohly len či budú...to je otázka...tak tak prekvapiť hehe...No možno to bude mať svoje čaro ale aj keby náhodou nie ja sa teším hlavne na to, že to bude klubovka hehe...a bad habit a také vecičky viznejú bohovský v takom areály ako to bude mňamky...to bude sluchový orgazmus
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Ok vážení, poďme si ale nejako zosumarizovať postupne kto všetko tam ide a kto nie, nech sa zorganizujeme a stretneme všetci pokope, hm?

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Ok vážení, poďme si ale nejako zosumarizovať postupne kto všetko tam ide a kto nie, nech sa zorganizujeme a stretneme všetci pokope, hm?
    Spomedzi všetkých statusoCH je tento konečne dobrý tak tak...ale ta bolo by dobre to organizovať viac na istotu ako tak že 50 : 50..aby sa potom lepšie vedelo čo a jak...
    Last edited by JANNY; 05-31-2011 at 03:47 AM.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Tak si to tam užite. A Davo, teba nahlásim. Len tak z recesie.

Tags for this Thread