Page 201 of 236 FirstFirst ... 101151191199200201202203211 ... LastLast
Results 2,001 to 2,010 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Nevedeli co hrat? Stastie ze si tam bol

Vcera sme zabudli poblahozelat JANNYmu k meninam. Na FB som mu blahozelala, ale patri sa aj tu! Vsetko najlepsieee!!!

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    Chcem ist na Horkyze Slize. Myslim ze dnes alebo zajtra su v Cani, ale pocasie je viac ako na hovno. No a dost skoro som sa tiez spamatala. Kde budu este hrat v najblizsom case? Vy sa na nich nechystate?
    Ščeraj budú hrat na Ekofeste v Trnave. Som celý koncert očul z balkóna.

Nevedeli co hrat? Stastie ze si tam bol

Vcera sme zabudli poblahozelat JANNYmu k meninam. Na FB som mu blahozelala, ale patri sa aj tu! Vsetko najlepsieee!!!
    Dakujem veľmi pekne a čo sa týka HS tak si myslím, že aj keby človek nechcel tak ich uvidí, ved oni v podstate na každom festivale hrajú...Inak bude niekto na Topfeste? asi tam pôjdem tak na 90 %..a v septembri či kedy to je dojdem do BA na Ramnstein...chystá sa niekto?...a nakoniec ešte aj na Damned pôjdem joj toto bude rok..ešte ked do toho Offspring zarátam...len tie money stále nejako niesu....
    Last edited by JANNY; 06-26-2011 at 03:51 AM.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Topfest zvažujem, ale fakt ešte neviem... ide tam ale kopec ľudí čo poznám
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Aj ja rozmyslam na Topfestom lebo sa nudim (ako vzdy).
    Dakujem za tip, Matus

Quote Originally Posted by JANNY View Post
    Dakujem veľmi pekne a čo sa týka HS tak si myslím, že aj keby človek nechcel tak ich uvidí, ved oni v podstate na každom festivale hrajú...Inak bude niekto na Topfeste? asi tam pôjdem tak na 90 %..a v septembri či kedy to je dojdem do BA na Ramnstein...chystá sa niekto?...a nakoniec ešte aj na Damned pôjdem joj toto bude rok..ešte ked do toho Offspring zarátam...len tie money stále nejako niesu....
    Rammstein budú v Blave až v novembri...no,ja by som strašne na nich šiel,ale november je dosť blbý mesiac na takýto koncert,aspoň pre mňa,tak neviem...ako,chcel by som ich vidieť oveľa viac ako offspring,lebo urobia trikrát takú dobrú show,čo sa ohňa týka a podobne,ale časom ma už hudobne omrzeli...dlho boli moja najobľúbenejšia kapela,ale teraz neviem,posledný album sa mi až tak moc neľúbi,i ked nevravím,že je zlý,ale predošlé boli lepšie...tak momentálne to vyzerá,že nie...
    I know you wanna hit that

A co Red hot chili peppers? Na jesen budu v Europe.

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Topfest zvažujem, ale fakt ešte neviem... ide tam ale kopec ľudí čo poznám
    No ja tam idem na 100 percent teraz to viem taže budem rád ak tam niekoho uvidím ide aj brat so mnou taže tak zatiaľ pre info hehe

Quote Originally Posted by dexterone View Post
    Rammstein budú v Blave až v novembri...no,ja by som strašne na nich šiel,ale november je dosť blbý mesiac na takýto koncert,aspoň pre mňa,tak neviem...ako,chcel by som ich vidieť oveľa viac ako offspring,lebo urobia trikrát takú dobrú show,čo sa ohňa týka a podobne,ale časom ma už hudobne omrzeli...dlho boli moja najobľúbenejšia kapela,ale teraz neviem,posledný album sa mi až tak moc neľúbi,i ked nevravím,že je zlý,ale predošlé boli lepšie...tak momentálne to vyzerá,že nie...
    No ako predvčerom bol u nás Megashit fest a bol som spitý na Dead...taže lent ak matne pamätám, že má byť Ramnstein ta kus som časovo nepamätal každopádne budú v Blave v novembri okej no...a prečo zlý čas?
    No ako pozri ide o to, že všetky kapely to poslednú dobu nejako dojebujú ale čo už a za tú šou to určite stojí..a tak isto sú to také kapely čo sa nevidia každý den...a napr. tie staršie ako Adicts alebo Damned alebo neviem ešte čo to je už tak, že človek ani nevie kedy ich naposledy uvidí..lebo predsa už hrajú nejaký ten rok hehe..ale tak ja idem na isto keby, že zmeníš názor daj vedieť potom

A co Red hot chili peppers? Na jesen budu v Europe.
    Hmm...a kde presne?...mňa nejako RHCP ani neláka...!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Ja som king of pop!

Neviem este kde presne, ale asi ako vzdy - UK, nemecko, FR, atd. Ozdaj do Steel Areny nepridu... ale mohli by.

Tags for this Thread