Page 221 of 236 FirstFirst ... 121171211219220221222223231 ... LastLast
Results 2,201 to 2,210 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Quote Originally Posted by JANNY View Post
    Serus kamo, No mohli by Offspring potvrdiť účasť napr. niekde v Česku, Poľsku, no naj na Slovensku,, síce sú v Rakusku ale ta možem jebať tam za celý fest vyjebať také money a to jedine by som si len offspring tam pozrel..no len môj názor 100 ľudí 100 chutí!!
    ale chcelo by to niečo to hej ja verím tomu že v lete niečo bude a ked nie tak na nejaký Punkový festival bud čo ja viem Pod Parou alebo Punkáči deťom. Ked toho roku mi do toho nepríde offspring tak idem niekde tuna na jeden z tých festov.. no ak prekvapia a prídu tak jednoznačne v lete Offsping
    Rozhodně chci letos zajet na Slovensko, však už to budou tři roky co jsem tam byl. Přesně tak, buď Offspring, nebo zajímavý festival.
    Ladders and snakes. Ladders give, snakes take.

Quote Originally Posted by Drafan View Post
    Rozhodně chci letos zajet na Slovensko, však už to budou tři roky co jsem tam byl. Přesně tak, buď Offspring, nebo zajímavý festival.
    Paráda už teraz sa ťa neviem dočkať...to sa ešte uvidí čo a ako proste dohodneme sa,, človek nikdy nevie čo ked offspring ešte potvrdia Slovensko to by bolo kurva a teraz do boja za meet and greet ...chcel som povedať v lete zbúchame volačo..ked na offspringu o to lepšie ale aj ked nie tak aj tak super

Inak na tom feste punkáči deťom, budú samé domáce slovenské a české punkové kapely..a tak isto headlajneri ako Sham 69 a GBH, taže už len za taký degustátorský zážitok to stojí
    Last edited by JANNY; 03-28-2012 at 12:25 PM.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Punkáči deťom? Veď tam budú samé deti. Ale aspoň budete mať lepší výhľad, keď tam budete ako veže medzi tými malými. A hrať tam budú šmolkov v štýle punku. Pustia vás tam vôbec?

Quote Originally Posted by Pán František View Post
    Punkáči deťom? Veď tam budú samé deti. Ale aspoň budete mať lepší výhľad, keď tam budete ako veže medzi tými malými. A hrať tam budú šmolkov v štýle punku. Pustia vás tam vôbec?
    Ty kokoce jebnutý!! si tam nikdy nebol a ani nevieš čo a jak to tam chodí ta trim piču a si počúvaj kokociny v rádiach abo neviem kde abo si pustí ten kinder Punk!!! Boh vie čo za chujoviny ty počúvaš a nebodaj ešte na jaké festy ty chodíš "Lumen fest"napr,,... abo ked vôbec niekde chodíš tsss
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Už len kvôli názvu by ma nenapadlo ísť na festival Punkáči deťom. Je tam napísané deťom, tak to je pre deti. Ale ak sa cítiš ako dieťa, tak tam choď a hlavne sa nezabudni oholiť.

Už len kvôli názvu by ma nenapadlo ísť na festival Punkáči deťom. Je tam napísané deťom, tak to je pre deti. Ale ak sa cítiš ako dieťa, tak tam choď a hlavne sa nezabudni oholiť.
    to "deťom" má totálne iný význam ako to ty vidíš v tom názve ale nevadí...
    Neboj nič ja si aj Vyhoním ak bude treba...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Samozrejme, že treba aj to
    Viem, aký má význam to "deťom". Že to bude pre tých malých škriatkov. Ako keď na reklame hrali horkýže slíže Santa riadil rušeň: http://www.youtube.com/watch?v=CzKfem7qOmY

Samozrejme, že treba aj to
    Viem, aký má význam to "deťom". Že to bude pre tých malých škriatkov. Ako keď na reklame hrali horkýže slíže Santa riadil rušeň: http://www.youtube.com/watch?v=CzKfem7qOmY
    furt si vedľa ..ale nevadí každý máme svoj svet...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nehadajte sa! Ja budem na buduci tyzden vediet ci idem do Brazilie a podla toho sa zariadim. Podla mna na Slovensko Offspring nepride, ale mohol by niekam blizko a na KONCERT, nie na festival

Davo, Punkaci detom je charita, nie? Akoze kupis si listok a prachy idu detom, nie je to koncert pre deti. Ale vsecja vjeme ze si glupy

Takže takto sa veci majú? Že deti dostanú peniaze a ani prstom nepohnú? Ako cigáni? A ja v ich veku som musel na zemiakové brigády chodiť?! Tak to teda nie! Neviete, o ktoré deti ide? Ich mená a adresy? Sú z Luníku IX?

Tags for this Thread