Page 222 of 236 FirstFirst ... 122172212220221222223224232 ... LastLast
Results 2,211 to 2,220 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    Nehadajte sa! Ja budem na buduci tyzden vediet ci idem do Brazilie a podla toho sa zariadim. Podla mna na Slovensko Offspring nepride, ale mohol by niekam blizko a na KONCERT, nie na festival

Davo, Punkaci detom je charita, nie? Akoze kupis si listok a prachy idu detom, nie je to koncert pre deti. Ale vsecja vjeme ze si glupy
    Ufff ta to na figu je...by si nemusela ísť!! konečne by sa patrilo stretnúť na nejakom feste po dlhom čase...
    No mohol..oni dojdú a ked nie teraz tak o rok určite..a ved ked si dobre pamätám tak oné ohľadom terchovej kedy to bolo oficiálne potvrdené, že prídu??? ved si pamätám, že už skoro leto bolo no koniec jari..a zrazu pozerám Terchová Offspring a ja že čo ti jebe neexistuje
    ta možno aj teraz na poslednú chvíľu dajú tak..človek nikdy nevie...

Tak tak ako vravíš je to charita!!! nádherne si to ukončila

P.S. inak ohľadom tej mojej otázky,,poslal by mi niekto link na tú stránku kde sa dá objednať celá diskografia Offspringu???...či to všetci na tom skurvenom FB sedia ?? a tuna nikto nič nečekuje???...Zasratá modra totalita...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

To ja som ako prvý z vás zistil, že prídu do Terchovej. Ešte keď to nebolo oficiálne. Čo by ste bezomňa robili?

Čiže kto je tu najväčší fanúšik? No predsa Ja! Sám veľký Pán s veľkým P František! To P je od slova penis. A konečne tu dali staré ksichty.

Nejdze mi fejsbúk. Co som kemu zrobela?

Nejdze mi fejsbúk. Co som kemu zrobela?
    Bud rada....ten zasratý Facebook, len ničí ľudí...

Inak včerajší koncert Dávovej Psychózi 100 bodov !!! geniálny bordel bol
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Som rád, že moja psychóza nesklamala. Tiež ťa tam zabanovali, Pani Hollandová? No to je smutné, viem ako sa cítiš...

Quote Originally Posted by JANNY View Post
    Bud rada....ten zasratý Facebook, len ničí ľudí...

Inak včerajší koncert Dávovej Psychózi 100 bodov !!! geniálny bordel bol
    Ej, bol si na Davovke, kde? Aj ja by som rád išiel, ale asi sa nenájde nikto, čo by so mnou išiel
    Do you think you'd sell your soul to just have one thing to turn out right?

Janík bol v Bardejove v Jazz/Rock/Café. Viem to, lebo sme tam išli spolu za ručičky. Môžem ísť aj s tebou. Pôjdeme aj na kávu alebo na zákusok?
    Last edited by Pán František; 04-01-2012 at 03:04 PM.

Quote Originally Posted by Kalo13 View Post
    Ej, bol si na Davovke, kde? Aj ja by som rád išiel, ale asi sa nenájde nikto, čo by so mnou išiel
    U nás v Bardejove boli
    šak aha určite sa niekto nájde a máš tam ešte dosť miest kde budú hrať aj ked sú tam čechy teraz ale aj tak niektoré miesta máš jak tak blízko, furt lepšie jak na druhú stranu Slovenska sa trepať heh, nebudeš ľutovať oplatí sa ísť vrelo odporúčam...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nehadajte sa! Ja budem na buduci tyzden vediet ci idem do Brazilie a podla toho sa zariadim. Podla mna na Slovensko Offspring nepride, ale mohol by niekam blizko a na KONCERT, nie na festival
    Nejezdi do Brazílie, neviděla jsi film Město Bohů? Vždyť tě tam zastřelí v nějakém slumu!
    Ladders and snakes. Ladders give, snakes take.

Tags for this Thread