Page 225 of 236 FirstFirst ... 125175215223224225226227235 ... LastLast
Results 2,241 to 2,250 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Som po dlhom čase pil. A zistil som, že vás šeckých furt lúbim. Teda, okrem Dava a HAU.

Ulala.

A teraz sa poserte.. v nedeľu to budú 2 mesiace a 2 týždne, čo nepijem. Nie, žeby som občas nemal chuť, ale... nuž, starnem
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Pche, uz je to 26 rokov co nepijem Ale tiez vas lubim

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    RIP Jim, ale co je horsie, mna nezobrali do Brazilie. Jak je to mozne? Sak som najlepsia
    No ja ti neviem...čo bolo viac uchádzačov???..a šak si sa teraz nedávno vrátila domov a zase chceš ísť het??

Quote Originally Posted by holland25 View Post
    Som po dlhom čase pil. A zistil som, že vás šeckých furt lúbim. Teda, okrem Dava a HAU.
    Jej...aj ja ťa mám rád veľmi..inak už tuna trapoším ale viem, že som sa to raz pýtal teba,, ta pošleš mi názov stránky kde môžem objednať tú Offspring diskografiu?? diki vopred..

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Ulala.

A teraz sa poserte.. v nedeľu to budú 2 mesiace a 2 týždne, čo nepijem. Nie, žeby som občas nemal chuť, ale... nuž, starnem
    Neverím...teba ta Katolická zabije kamo..či prečo nepiješ?? inak ja som minule tiež chcel prestať..poslednú dobu to je veľmi zlé...a občas už nechýba veľa aby som skončil na výplachu žalúdka..no na druhej strane podarilo sa mi vydržať 5 dní bez piva ufff...ale naštastie pijem obmedzene už no zatiaľ heeh

Pche, uz je to 26 rokov co nepijem. Ale tiez vas lubim
    No aspoň to pivo by si mohla či?...No my sme jedna veľká ľúbiaca rodina...ta oné kedy dáme rodinné stretnutie?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Quote Originally Posted by JANNY View Post
    Neverím...teba ta Katolická zabije kamo..či prečo nepiješ?? inak ja som minule tiež chcel prestať..poslednú dobu to je veľmi zlé...a občas už nechýba veľa aby som skončil na výplachu žalúdka..no na druhej strane podarilo sa mi vydržať 5 dní bez piva ufff...ale naštastie pijem obmedzene už no zatiaľ heeh
    To nie škola, jednoducho nemôžem, zo zdravotných dôvodov, už toho bolo fakt moc a často, chcem aby mi ešte organizmus nejaký ten rôčik vydržal Janny či pijeme alebo nie, musíme sa dakedy stretnúť a zajamovať :P

P.S.: Aj ja Vás lúbim, buzničky.
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    To nie škola, jednoducho nemôžem, zo zdravotných dôvodov, už toho bolo fakt moc a často, chcem aby mi ešte organizmus nejaký ten rôčik vydržal Janny či pijeme alebo nie, musíme sa dakedy stretnúť a zajamovať :P

P.S.: Aj ja Vás lúbim, buzničky.
    Aha no v tom prípade rozumiem a dobre robíš treba tak...
    Kamo ja sa chystám do Rk ale ked nejako mi stále tie money nevychádzajú...proste mám nejaké odložené ale nechcem z nich míňať lebo sa poznám zoberiem si zopár a potom zase a zase a nikdy nenašporím vieš ako to chodí no!!! a k veci ja sa pokúsim teraz niekedy dojsť do Rk ako meliem o tom neustále a furt nič..ale ta chápeš na taký trip potrebujem aspoň tak 15 eur cca...možno aj 20 ked chcem jesť ja mám školu len do štvrtka...kľudne môžem rovno z KE na rýchliku dôjsť do Rk a v piatok pôjdem naspäť a za ten večer stihneme Zajamovať
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Páni, pozeral som si Come to slovakia! a asi posledných 50 stránok...to boli časy, jak sa všetko rozoberalo hlavne tie pred prípravi na Offspring v Terchovej...ajajáj čista Nostalgia! Normálne ked si predstavím tie 3 dni s vami ľudia achh normálne by som to vrátil!! užasne bolo...Modlím sa aby sme sa dakedy dohodly na nejakej akcii..aj tento rok by som nebol proti len sa musíme dohodnúť nejako..viem že každý má svoje plány a všetko aj money treba..ale ja sa s tak super ľudmi musím stretnúť neexistuje žeby nie
    [SIGPIC][/SIGPIC]

No! Prvy normalny koncert ohlaseny, Nemecko. Snad ich bude vjaaaaaac!!!

No! Prvy normalny koncert ohlaseny, Nemecko. Snad ich bude vjaaaaaac!!!
    To myslíš Rock Am Ring???...to aj keby neviem čo bolo ta to je samozrejmosť tam hrajú každý rok...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nie, Hamburg 29. maja, šak to za chviľu!

Tags for this Thread