Page 230 of 236 FirstFirst ... 130180220228229230231232 ... LastLast
Results 2,291 to 2,300 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Předběžně jsem si v práci vyškrtnul volno na festival v těch Piešťanech. Jestli neklapne Offspring. Co se týče nových songů, tak
    The Future Is Now 10/10
    Cruising California 2/10
    Days Go By 10/10
    Cruising California mě vyděsilo, protože jsem čekal Offspring, ale tohle je snad Vengaboys či co.
    Ladders and snakes. Ladders give, snakes take.

Juckymu sa California ľúbi Je to srandovný song a chytľavý jak herpes. Aj keď ako Offspring to teda neznie vôbec. Ale oni sa zas nebránia v zopár songoch experimentovať. Atď atď. Ale inak ten Brusel ma kurva berie, celý Ignition fuuu.. Janny ozvem sa ti inak ešte som nič poriadne nezistil.
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Juckyyyyyyyy! Vďaka Bohu!

Quote Originally Posted by Drafan View Post
    Předběžně jsem si v práci vyškrtnul volno na festival v těch Piešťanech. Jestli neklapne Offspring. Co se týče nových songů, tak
    The Future Is Now 10/10
    Cruising California 2/10
    Days Go By 10/10
    Cruising California mě vyděsilo, protože jsem čekal Offspring, ale tohle je snad Vengaboys či co.
    Paráda,, to som rád v Piešťanoch bude fajn

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Juckymu sa California ľúbi Je to srandovný song a chytľavý jak herpes. Aj keď ako Offspring to teda neznie vôbec. Ale oni sa zas nebránia v zopár songoch experimentovať. Atď atď. Ale inak ten Brusel ma kurva berie, celý Ignition fuuu.. Janny ozvem sa ti inak ešte som nič poriadne nezistil.
    Tašak hej je to sranda song ale do pi...ochhh !!
    Jasne jasné budem čakať bratu
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Vizeralo to, že to tuna začína ožívať a zase chuj z toho !
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Dali sme dole Kanadu, tak zime. SlovenskOOO!

To chce právě nějakou akci a výživný alkohol.

To chce právě nějakou akci a výživný alkohol.
    Presne tak,, mne to už neskutočne chýba !! Chcem presne taký Riot jak bol vtedy v Terchovej !!

Sakra ja by som šiel aj na tú klubovku, čo budú hrať ten Ignittion, ale sakra nie sú money...kurva...,, ako čekoval som si videa, tak ako celkom sa to dá, také aké to bolo to už nebude..ale tak už len z toho hľadiska, že tie staré pecky, klubovka a veľmi blízko pri Offspringu ...ale ešte jedná blbá vec na tom je, že škoda že nič také aspoň jeden koncert nespravily niekde v strede európy,,všetko iba tak na okraji...
    Last edited by JANNY; 05-23-2012 at 12:58 AM.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Quote Originally Posted by JANNY View Post
    Presne tak,, mne to už neskutočne chýba !! Chcem presne taký Riot jak bol vtedy v Terchovej !!

Sakra ja by som šiel aj na tú klubovku, čo budú hrať ten Ignittion, ale sakra nie sú money...kurva...,, ako čekoval som si videa, tak ako celkom sa to dá, také aké to bolo to už nebude..ale tak už len z toho hľadiska, že tie staré pecky, klubovka a veľmi blízko pri Offspringu ...ale ešte jedná blbá vec na tom je, že škoda že nič také aspoň jeden koncert nespravily niekde v strede európy,,všetko iba tak na okraji...
    I já bych jel, ale co naděláš. Pořád ještě můžou překvapit a nějakej koncert u nás bude. Záleží na tom jestli tady je nějakej organizátor schopnej je pozvat a udělat jim nabídku. Alespoň že už dodělali nové album.

I já bych jel, ale co naděláš. Pořád ještě můžou překvapit a nějakej koncert u nás bude. Záleží na tom jestli tady je nějakej organizátor schopnej je pozvat a udělat jim nabídku. Alespoň že už dodělali nové album.
    Ved pravda to hej,, ale tak mohli by zahrať taký playlist jak v tých klubovkách...bo jak to bude fest ta ci pan...ale hej som veľmi zvedavý na album už mam odložené peniažky naň

Môj bratranko minule povedal takú celkom vydarenú vetu..,,že ked to pôjde takto dalej všetko...ta časom budú ľudia chodiť už len na koncert aby ich videli a nie jak tak počúvali"...ako šak jasné, že tam nepôjdu kukať na nich jak na prírodu..ale ta..niečo na tom bude určite...ale myslím si že už horšia kokotina ako Cruising California nemôže byť !!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Tags for this Thread