Page 233 of 236 FirstFirst ... 133183223231232233234235 ... LastLast
Results 2,321 to 2,330 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Neviem či reagoval na to abo na nudnú konverzáciu no každopádne 100 ľudí 100 chutí !!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Na nudnú konverzáciu. Vy ste vcelku fajn na to, že ste to vy

Quote Originally Posted by holland25 View Post
    Na nudnú konverzáciu. Vy ste vcelku fajn na to, že ste to vy
    heh Vdaka kamo !! Do koncertu to namakáme poriadne
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Máme koncert v BA!!! Ja, Janny, Jakub a Peťo(dexterone) zahráme 20 piesní od The Offspring!
    Tu som o tom dačo napísal:

http://www.offspring.com/newcommunit...-this-saturday!

A tu je event na FB:

http://www.facebook.com/events/451974878167746/

Daktorých čo vás mám som aj pozval, viem že skoro nikto tu už nie je z BA, ale predsa ak nemáte čo robiť v sobotu, príďte podporiť, nemá to každý ďaleko
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Nepaci sa mi pozadie na tejto stranke, otraaaas, strasne vela toho je, neda sa tu nic citat! Kto to vymyslel?

If you don't like the semi-transparent background Bejka, you can switch it to the "white" version by selecting it in the bottom left corner. Its my preferred version. Also, you can put any thoughts you have on the new web design in the dedicated thread in Offspring.com Talk. All thoughts and suggestions are being considered as they come along.
    Quote Originally Posted by Little_Miss_1565 View Post
    Or what? Or you'll leave as soon as someone returns your rudeness and delete all your posts? I'm so scared.

Šmárjá. Akurát som tak narychlo prebehol prvých 50 strán tehoto threadu a musím uznat, že to ve mne vyvolalo velký sentiment... Nehorázne mi chýbajú časy, ked to tu žilo, dff bol furt najebaný, Bejka furt nasraná, Lucia furt preč, Tomáš stále točil o hardcore, Smash ešte očúval Offspring, Drafan hádzal hlášky, a Janny bol ešte sprostejší jak teraz... Eh
    Last edited by holland25; 09-30-2012 at 11:27 AM.

9. Default

Ale ten ich koncert musel byť fakt hrozný, keď ani jedno video tu nechcú dať

Quote Originally Posted by holland25 View Post
    Šmárjá. Akurát som tak narychlo prebehol prvých 50 strán tehoto threadu a musím uznat, že to ve mne vyvolalo velký sentiment... Nehorázne mi chýbajú časy, ked to tu žilo, dff bol furt najebaný, Bejka furt nasraná, Lucia furt preč, Tomáš stále točil o hardcore, Smash ešte očúval Offspring, Drafan hádzal hlášky, a Janny bol ešte sprostejší jak teraz... Eh
    Achh kamo ani nevrav...ja som sa už viac krát zamýšlal nad tým ako sa to zmenilo a dosť mi to tiež chýba...

Quote Originally Posted by ity mimozemšťan View Post
    Ale ten ich koncert musel byť fakt hrozný, keď ani jedno video tu nechcú dať
    Videá budú čoskoro len stále sa robia úpravy zvuku po pán zvukár to trochu dojebal
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Tags for this Thread