Page 4 of 236 FirstFirst ... 234561454104 ... LastLast
Results 31 to 40 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Quote Originally Posted by holland25 View Post
    Ano, ale to neni žádny problém... Registrácia trvá tak 5 minút.
    mam napad ale dufam ze budes suhlasit no teda mas money dostatok?
    co keby si mi objednal len 2 albumy ty a ked stretneme mi ich das ja viem chujovina ale naposledy ked som sa sanzil regnut a objednat nieco no vies kus viac som platil "kus"
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Bah, to už by som opakoval
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Quote Originally Posted by JANNY View Post
    mam napad ale dufam ze budes suhlasit no teda mas money dostatok?
    co keby si mi objednal len 2 albumy ty a ked stretneme mi ich das ja viem chujovina ale naposledy ked som sa sanzil regnut a objednat nieco no vies kus viac som platil "kus"
    More, tá registrácia je zadarmo a platíš len za to čo si objednáš, rovno na pošte, ked si preto pójdeš.

More, tá registrácia je zadarmo a platíš len za to čo si objednáš, rovno na pošte, ked si preto pójdeš.
    ahah no dobre ale nie na to som myslel vies ja neviem cim to je ale ked nieco objednavam vzdy sa mi stane ze objednam aj to co som nechcel taze tak ale dobre drzte palce skusim to teraz nedojebat
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Tam sa to ani nedá dojebat, lebo ked do 3och dní zrušíš objednávku (keby si néčo dojebal), tak ti ju bez problémov zmažú.

Quote Originally Posted by JANNY View Post
    ahah no dobre ale nie na to som myslel vies ja neviem cim to je ale ked nieco objednavam vzdy sa mi stane ze objednam aj to co som nechcel taze tak ale dobre drzte palce skusim to teraz nedojebat
    aj ja som taký,10 krát skontrolujem,čo som vhodil do košíka,ale je to v pohode,už kupujem z netu skoro šecko...mikiny,tenisky,DVD,CD,a raz sa mi stalo,že aj knihu 100krát lepšie,jak hľadať niečo v meste,čo aj tak nenájdem
    I know you wanna hit that

Tam sa to ani nedá dojebat, lebo ked do 3och dní zrušíš objednávku (keby si néčo dojebal), tak ti ju bez problémov zmažú.
    ufff som rad no dam vediet ako to dopadlo len musim este nieco dosporit do rezervy
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Quote Originally Posted by dexterone View Post
    aj ja som taký,10 krát skontrolujem,čo som vhodil do košíka,ale je to v pohode,už kupujem z netu skoro šecko...mikiny,tenisky,DVD,CD,a raz sa mi stalo,že aj knihu 100krát lepšie,jak hľadať niečo v meste,čo aj tak nenájdem
    moj clovek ja ze som uz sam co toto robi heheh dikes za podporu
    [SIGPIC][/SIGPIC]

nemá niekto nejaké bližšie správy,kedy výjde ten nový album Blinku ?? som čítal,že už v 2009 mal,teraz som našiel,že na začiatku roka 2010...už sa nenormálne teším
    I know you wanna hit that

Quote Originally Posted by dexterone View Post
    nemá niekto nejaké bližšie správy,kedy výjde ten nový album Blinku ?? som čítal,že už v 2009 mal,teraz som našiel,že na začiatku roka 2010...už sa nenormálne teším
    ved ale oni len teraz maju vraj vliezt do studia cize ak sa im to podari do Eu turne tak by to bolo celkom fajn

Tags for this Thread