Page 5 of 236 FirstFirst ... 345671555105 ... LastLast
Results 41 to 50 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Mohli by dojsť aspoň na Maďare alebo do Rakúska.. pri veľkom šťastí aj do čiech
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Marek mi hovoril, ževraj jeho kamarád sa ich snaží dotáhnut na Hardfest... Fingers crossed.

Hardfest.. no keď mohli byť Offspring v Terchovej a Judas Priest v Nižnej Belej, verím šeckému
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Vítam sa v novom threade! Na titulnú stranu by som dala spoločnú fotku ale musíme urobiť novú

Offspring v lete v Európe? Budú!!! Musia.

Spoločnú fotku by sme mohli spraviť, šak dakedy na jar nejaká chata sme sa bavili... či??

A inak, sme sa bavili o Blinku že budú v Európe, ale tak mohol by aj Offspring dojsť, ja by som nenamietal

Ked bude Blink, mozno s nimi bude Shon co chodi na turne aj s Offspring a tiez sa k nim mozeme dostat

Ale teraz vazna tema: prisla som taka najebana zo skoly!!! To je uz neuveritelne co sa u nas deje. Podplait vsetky vysoke skoly!!!
    Ucitel mi nedal zapocet, lebo som mu odovzdala pracu - najlepsiu pracu zo vsetkych - v mojom worde a ne v jeho! Kazal mi to poslat mailom este raz, OK, poslal som, ale teraz odomna chce aby som mu PRELOZILA ODBORNY CLANOK O STIHACKACH z anglictiny, ze ked ne, nemam zapocet. A este co mi povedal ze ZA TREST!!! Celu cestu domov som plakala. Clanok ostal u neho. Neviem co mam robit. Ten predmet je manazment letisk, takze so stihackami nema spolocne ani hovno. On si asi kukol pouzitu literaturu, ze mam anglicku tak nech sa paci, pica mi bude prekladat clanok. Ale ne, nech ma vyhodia, jebem na to!

to sa kedy stihlo toto tu vsetko

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Mohli by dojsť aspoň na Maďare alebo do Rakúska.. pri veľkom šťastí aj do čiech
    No to by som bral,a le do Maďarska to neviem.. Ale nakoniec pojdem aj tam ak tam budú

Quote Originally Posted by holland25 View Post
    Marek mi hovoril, ževraj jeho kamarád sa ich snaží dotáhnut na Hardfest... Fingers crossed.
    To by bolo suúer ..čo on ma takú moc???

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    Vítam sa v novom threade! Na titulnú stranu by som dala spoločnú fotku ale musíme urobiť novú

Offspring v lete v Európe? Budú!!! Musia.
    No novu suhlasim ale kedy???

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    Ked bude Blink, mozno s nimi bude Shon co chodi na turne aj s Offspring a tiez sa k nim mozeme dostat

Ale teraz vazna tema: prisla som taka najebana zo skoly!!! To je uz neuveritelne co sa u nas deje. Podplait vsetky vysoke skoly!!!
    Ucitel mi nedal zapocet, lebo som mu odovzdala pracu - najlepsiu pracu zo vsetkych - v mojom worde a ne v jeho! Kazal mi to poslat mailom este raz, OK, poslal som, ale teraz odomna chce aby som mu PRELOZILA ODBORNY CLANOK O STIHACKACH z anglictiny, ze ked ne, nemam zapocet. A este co mi povedal ze ZA TREST!!! Celu cestu domov som plakala. Clanok ostal u neho. Neviem co mam robit. Ten predmet je manazment letisk, takze so stihackami nema spolocne ani hovno. On si asi kukol pouzitu literaturu, ze mam anglicku tak nech sa paci, pica mi bude prekladat clanok. Ale ne, nech ma vyhodia, jebem na to!
    Ta to je chuj ..a čo teraz bude dalej?? netrap sa dajak sa to vyrieši ..

Quote Originally Posted by Tomasisko View Post
    to sa kedy stihlo toto tu vsetko

včeraa
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

no fakt ze vcera. akosi stracam prehlad o tom, co sa okolo mna deje

Bola som na vysetrenie a tlak mam presne 120/80 ha! To asi preto lebo Davo ani HAU tu uz nechodia

Tags for this Thread