Page 51 of 236 FirstFirst ... 41495051525361101151 ... LastLast
Results 501 to 510 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Tak možno jo... Bolí ma hlava jak prostitúta cicina.

Ty vole a mě si něco dřív říkal, že neumím multi-quote a že si píšu jednu zprávu za druhou Jaká byla vodka?
    [SIGPIC][/SIGPIC] I´m not a trendy asshole,
    do what I want,
    do what I feel like!

Podľa mňa teraz spí
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Vela lasky vam prajem ked uz je ten Valentin Ja som uz dostala krasny darcek z lasky - zajtra dve hodiy matiky <3 Moja skola ma miluje a ja milujem ju.

Quote Originally Posted by Smash punker View Post
    Jojo. Už rok a půl Jinak Davide ta písnička je fakt dobrá. Trochu vtom cejtím rok ´94 a možná i trochu grunge, když se neurazíš
    no ved tie starsie roky to bolo zivot no 94 ved to je magicke slovo ved SMASH je zo 94 ked sa nemylim uuff skoda ze som v tedy nemal viac rokov ufff

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Ako by som sa mal uraziť? Šak ja som rád, že sa mojej pesničke dostalo toľko úcty a slávy Len škoda, že zrovna vtedy som nemohol byť pri nahrávaní toho podcastu, by som k tomu aj dačo viac povedal
    nemas link bo som si to tiez nefsimol nejako ha please?

Quote Originally Posted by Smash punker View Post
    A kdy ste založili tu kapelu Sustain? Budete mít nějaké koncerty? Že bysme mohli dát takový reunion na tvým koncertu!!!? To by byl mazec Jo určitě příště koukej taky do Podcastu něco říct.
    no to teda jo ale len taka klubovka punkova pre znamych to je napad to treba zorganizovat hehe uz sa tesim

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Podľa mňa teraz spí
    akoze matusa myslis?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

serus lidi uff to bol vykend jedna vec Bejka uz mam listok z ticket portalu stal rovnych 5 EUR ale aspon mam keby uz neboli potom dufam ze ideme na horkyze?

no a konecne mam prihlasky vypisane a este potvrdit u lekara a to skurvene vydieranie 20 ecka za pojebanu peciatku kurva jake mam nervy
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

Hej, jasne ze ideme, aj ked listok este nemam, ale to nesuri. Tesim sa na Horkyze! Bude tam miliarda ludi.
    A 20 € za peciatku? Ja som platila za segrinu 8 € a zdalo sa mi to vela, to su kurvy!

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    Hej, jasne ze ideme, aj ked listok este nemam, ale to nesuri. Tesim sa na Horkyze! Bude tam miliarda ludi.
    A 20 € za peciatku? Ja som platila za segrinu 8 € a zdalo sa mi to vela, to su kurvy!
    hura tesim sa velmo no je na case si ju zohnat vopred moj nazor vies pre kazdy pripad

p.s. dufam ze sa s nimi vyfotime ty brdo to by bol zazitok no uvidime ci sa to podari...

ufff no to ti teda poviem ale na stastie sa mi to podarilo stiahnut na 6 eur taze som rad jak blcha hehe ale aj tak je to vydieranie a to len za peciatku to kde ten svet uz speje to asi nikto nevie
    Last edited by JANNY; 02-17-2010 at 05:18 AM.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

waaa,zajtra hokej o 6.00 sa tešíííím jak neviem čo musíme čechov dať...už len preto,že sú to bratia naši a ustavične nám nadávajú
    I know you wanna hit that

Quote Originally Posted by dexterone View Post
    waaa,zajtra hokej o 6.00 sa tešíííím jak neviem čo musíme čechov dať...už len preto,že sú to bratia naši a ustavične nám nadávajú
    no neviem neviem oni boli vzdy lepsi pokial viem
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Tags for this Thread