Page 53 of 236 FirstFirst ... 343515253545563103153 ... LastLast
Results 521 to 530 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

tato nasa hokejova generacia uz svoj vrchol zazila. a mam pocit, ze teraz sa k medajlam ani nepriblizime. dokonca ani gaborik uz nie je mlady. je akurat v tom najlepsom hokejovom veku. a mladsich nastupcov od neho uz nemame.

No jo no. Ste v píči Ale my dostanem taky
    [SIGPIC][/SIGPIC] I´m not a trendy asshole,
    do what I want,
    do what I feel like!

Quote Originally Posted by holland25 View Post
    Jo, a PS: Matúškov odbor pravdepodobne dotal akreditáciu a Matúško bez ohladu na okolnosti má v posteli skoro pol litra vodky, takže mu je fajn.
    joj, no tak ja som včera s kamošom stiahla liter vodky, plus dáke víno pivo v skúšobni a tak..

a...včera som sme sa vlastne s priateľom rozišli po 3,5 roku..takže sa mám fajn...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

August 2009 - Terchová

somár, fuckt mám na takéto veci náladu..hlavne že som triezva už druhý deň...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

August 2009 - Terchová

Uff.. také veci sa poslednú dobu dejú... v mojej partii z BA je kríza, môj najlepší kamarát tam robí problémy a máme ísť na chatu a je to všetko také pofidérne, tak to musí asi zase raz optimistický Dávid všetko zachraňovať

Quote Originally Posted by holland25 View Post
    Takže dff si móže robit nádeje
    No ty už ani kokot nejsi. Vác sa nevyjadrujem, idem spať. P.S.: Lucka, je mi to ľúto... zvládni to nejak P.P.S.: Som aj ja trošku pripitý, ale výnimočne len trošku.
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

jooo,Rusko padlo..Halák je skvelý...fakt,100%ná forma...tie nájazdy boli trošku tvrdé vlastne celý macth bol tvrdý,ale stálo to za to vstať si skorej...naši hrajú dobre,veľmi dobre
    I know you wanna hit that

Ja som bola rano v skole tak som ten zaver, predlzenie a najazdy pocuvala v radiu jak v roku 5, ale bolo to dzive. Pamatate na minulu olympiadu? My sme vsetko vyhrali, Cesi par krat prehrali a oni postupili a my nie. Pravidla su divne, treba mat len stastie. Ale vcera som pozerala dajake lyzovanie - zeny, padali jedna za druhou To je este zaujimavejsie.

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    No ty už ani kokot nejsi. Vác sa nevyjadrujem, idem spať. P.S.: Lucka, je mi to ľúto... zvládni to nejak P.P.S.: Som aj ja trošku pripitý, ale výnimočne len trošku.
    v pohode, dáko zvládam, ale asi mi ešte nedoplo čo sa stalo..ta som zvedavá čo bude o týždeň..hm
    a tak dnes sa idem odreagovat, idem zas s chalanmi do skúšobne na nich kuk na pár hodín, zajtra koncert..a tak..
    ale kus z tvojho optimizmu by sa mi teraz zišiel
    [SIGPIC][/SIGPIC]

August 2009 - Terchová

Ok, tak držím palce A inak sorry Matúš, som bol asi až moc hrubý... to bude tým pivom
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Tags for this Thread