Page 83 of 236 FirstFirst ... 3373818283848593133183 ... LastLast
Results 821 to 830 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

hej, ten basgitarista je zlaty, vy ste taki sumni chlapci!

volaak to tu zdechlo hmmm boa sa tesim na buduci tyzden Zoci Voci v LM dufam ze sa mi zase nedojebe clenok ako naposledy

Quote Originally Posted by Bla_Bla_Bla View Post
    volaak to tu zdechlo hmmm boa sa tesim na buduci tyzden Zoci Voci v LM dufam ze sa mi zase nedojebe clenok ako naposledy
    juj,síce som ich videl už 2krát,ale závidím ti ešte som si ich poriadne ani neužil,lebo furt,ked som bol,išiel prvý Problem a po nich som už nedokázal stáť na nohách,tak na ZV to už bolo len také pozorovanie tak sa zabav,a drž si členok
    I know you wanna hit that

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    Páči sa mi to! Len tá druhá gitara trošku lezie na nervy. Ale melódia je pekná. Fakt pekné.
    hehe myslis ta solova?

Quote Originally Posted by dexterone View Post
    ten gitarista s červenou gitarou to inak dáva! super sólista...inak to,čo hrá ten druhý,mi úplne pripomína od Blinku Adam´s Song...presne tak isto sa tam vybrnkáva...len mi tam nejak chýba spev ten basák je brácho,že ?
    hej heheh to je bracho...no je to vlastne nic sme neprebrali spevaka mame ale este sa tam nieco vybavuje lebo jeho spev je velky trash taze chcem aby dokazal zaspievat aj nejake punkove rytmy...aj ked budeme hrat aj metal..inac uz mam bicie nadherne TAMY za 470 eur....uz sa tesim...len kupim ich az o mesiac tak potom si pockajte na tu verziu songu uz ich hadam aj viac bude

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    hej, ten basgitarista je zlaty, vy ste taki sumni chlapci!
    hehe sa potesi mu to odkazem
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

[SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

inac nas kolega SMASH odkazuje aby sme pomaly zariadili alebo sa dohodli na meetingu v lete aby potom mohol dojst a zariadit sa v praci aby ho pustili...vraj tuna nebude dlho pretoze jeho brat rozbil komp taze tak prosim splnte tutu poziadavku vdaka
    Last edited by JANNY; 04-11-2010 at 10:31 AM.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Ech, tak ten Problem nakoniec vyhral súťaž kapiel! Kongratulejšons! Aj sa daktorí členovia fajne rozbili po koncerte
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

ale prečo nehral v kids arent alright aj sólo ? vyzeral už pomerne skúsene...ale nie,pohoda len tá pieseň je inak gitarová opakovačka,furt sa tam hrá to isté,len to sólo je oživením
    Last edited by dexterone; 04-12-2010 at 05:11 AM.
    I know you wanna hit that

Quote Originally Posted by dexterone View Post
    juj,síce som ich videl už 2krát,ale závidím ti ešte som si ich poriadne ani neužil,lebo furt,ked som bol,išiel prvý Problem a po nich som už nedokázal stáť na nohách,tak na ZV to už bolo len také pozorovanie tak sa zabav,a drž si členok
    Ja som ihc videla iba raz a to som si ich vobec neuzila hlave kvoli tomu clenku ale uz sa fakt tesim ... a dufam ze clenok to teraz vydrzi

Tags for this Thread