Page 85 of 236 FirstFirst ... 3575838485868795135185 ... LastLast
Results 841 to 850 of 2359

Thread: Czechoslovakia II

Šak Topfest je v létě (www.topfest.sk) . Ale v kľude môžme aj inde, napríklad by mohol dakto aj dajakú chatu vybaviť letnú ak by sa dalo.
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Tož to potem ja, zkusím to nějak vykoumat, ale asi to neklapne, vzhledem k našim svátkům je to dost nabitý termín
    Ladders and snakes. Ladders give, snakes take.

Stretávka v lete je samozrejmosť, ale teraz by sme tiež mohli Síce teraz mám toho v škole veľa, ale už mi z toho drbe!

Quote Originally Posted by Tomasisko View Post
    pekne...ake ma tvoj brasko kombo pripadne efekt?
    efekt nema to je v kombe vsetko zabudovane brutal kombo aj ozvana sa tam da naladit proste super je to 30 W..a stalo 220 ecka...a je to kombo IBANEZ

Quote Originally Posted by dexterone View Post
    ale prečo nehral v kids arent alright aj sólo ? vyzeral už pomerne skúsene...ale nie,pohoda len tá pieseň je inak gitarová opakovačka,furt sa tam hrá to isté,len to sólo je oživením
    no hej len on to nechcel neviem preco hej no ale je to super song aj tak...

Quote Originally Posted by holland25 View Post
    Jeden Dexter Holland na FB je Davo. Takže bacha nanho
    tak tak ako hovoris nebyt teba neviem o tom doteraz...

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Toto neni Davo, čo myslí Drafan, a isto to neni ani ozajstný Dexter.
    no neni ja ani neviem ze preco sa niekto za nho vydava alebo aj za inych co sa boja si zrobit vlastny ci o co im ide vie to niekto?

Quote Originally Posted by Bejka View Post
    Jasné že neni pravý...

Kedy robíme stretávku??? Chcem niekam vypadnúť. Už je apríl a ešte som nebola poriadne nikde z domu.
    momentalne nemam prachy ale do leta ich zozeniem aj keby som sa potrhat mal verte my...

To by musel niekto priletieť s konkrétnym nápadom. Ja som kedysi navrhol Topfest, záleží len na Vás či sa zídeme tam všetci, alebo napadne dakoho niečo ešte lepšie
    je to dobre..ja by som dosiel neni problem neviem ako ostatny ale tiez nemuselo by to byt len na feste mohli by sme dat ze normal chatu a teraz fakt aspon na take 4 dni aj s tym silvestrom co nebol co vy na to ha?

Šak Topfest je v létě (www.topfest.sk) . Ale v kľude môžme aj inde, napríklad by mohol dakto aj dajakú chatu vybaviť letnú ak by sa dalo.
    veru veru...ale niekde v horach od sveta aby sme teraz uz mohli spievat na plne grady hehe ved aj vtedy v terchovej ale tym nad nami to akosi vadilo uhaa ale aj tak bolo super hlavne jak sme s gitarou vysli do ulic to sa mi neskutocne pacilo uhaaa
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sitting on the bed or lying wide awake There's demons in my head and it's more than I can take I think I'm on a roll but I think it's kinda weak Saying all I know is I Gotta Get Away From Me,,

No na Top fest nepojedu. Nehrajou tam zrovna pro mě No, ale každopádně chci si udělat výlet na SK zas!!!
    [SIGPIC][/SIGPIC] I´m not a trendy asshole,
    do what I want,
    do what I feel like!

Quote Originally Posted by Smash punker View Post
    No na Top fest nepojedu. Nehrajou tam zrovna pro mě No, ale každopádně chci si udělat výlet na SK zas!!!
    ja by som si urobila vylet do ČR ... nejak sa mi tam paci ) ta rec...a ako su vsetci hotovi zo slovenciny
    Last edited by dexterka; 04-19-2010 at 12:58 PM.

Quote Originally Posted by dexterka View Post
    ja by som si urobila vylet do ČR ... nejak sa mi tam paci ) ta rec...a ako su vsetci hotovi zo slovenciny
    No já jsem na Slovenčtinu zvýklý
    [SIGPIC][/SIGPIC] I´m not a trendy asshole,
    do what I want,
    do what I feel like!

Ja by som tiež išla do ČR!

Yeah, Come to Czech republic!
    Ladders and snakes. Ladders give, snakes take.

Yeah, we will!

Tags for this Thread