Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: Bratislava, Slovakia 13th June 2018

Quote Originally Posted by Ľubomír View Post
    Nemal som partaka.
    Ale to si mal hneď povedať, že chceš parťáka! Ja by som s tebou nešiel, aby si druhí nemysleli, že sme milenci, ale tuna Jucky by s tebou šiel s radosťou na Offspring za rúčky. Aj so mnou chcel. Dokonca chcel, aby som u neho prespal, ale to by sa hneď zvrhlo a to som nechcel.

Quote Originally Posted by Dunčo View Post
    Ale to si mal hneď povedať, že chceš parťáka! Ja by som s tebou nešiel, aby si druhí nemysleli, že sme milenci, ale tuna Jucky by s tebou šiel s radosťou na Offspring za rúčky. Aj so mnou chcel. Dokonca chcel, aby som u neho prespal, ale to by sa hneď zvrhlo a to som nechcel.
    Tak a teraz pravdu. To ty si bol ten zvláštny týpek, čo prišiel za mnou po koncerte že "Ahoj dff, videl som tvoje video Offspring Revival" a potom splietal niečo o hoteli kde je Offspring ubytovaný?
    Quote Originally Posted by jsmak84 View Post
    Burn it up because you do not call ignition ............ Because ignition is born green and then ripens and becomes burn it up, which is yellow, then darkens and becomes a song that has yet to be published and will appear in a collection of b-sides and brown nell'accezione this song is a song from the session discarded of ignition.

Quote Originally Posted by dff_punk View Post
    Tak a teraz pravdu. To ty si bol ten zvláštny týpek, čo prišiel za mnou po koncerte že "Ahoj dff, videl som tvoje video Offspring Revival" a potom splietal niečo o hoteli kde je Offspring ubytovaný?
    Ty si taký slávny, že ťa len tak zastavujú fanúšikovia? A ja som sa s tebou nechcel vyspať??? Nevidel som nikoho plešatého s bradou, čo by mi ťa pripomínal. Pohyboval som sa dole v sekcii na státie.

So... Any non Slovak members that went to this show?

This was my 3rd Offspring show ever... Man they killed that ACDC cover!

I've posted my own clip on yt:
    https://www.youtube.com/watch?v=JKt-YMdnlIk

Dexter has a KILLER voice and Noodles solo was better than original!
    http://www.youtube.com/watch?v=4o3uC0jB_0g - This is a rare Offspring live video on HIT MACHINE 1999 - TKAA live. Check it Out

Som zvedavý na zajtrajšie vystúpenie Offspringu. Pozerám si videá z Terchovej, ktorá nastavila látku veľmi veľmi vysoko a neočakávam, že zajtrajší koncert ju prekoná. Avšak je tu jedná vec, kvôli ktorej ešte aj po tých rokoch mám nočné mory a dúfam, že sa niečoho podobného nedožijem aj zajtra: Vystúpenie Offspringu je v plnom prúde, niekoľko rockových superhitov je za nami, každý fanúšik prežíva najlepší pocit svojho života a zrazu si Dexter sadne za klavír, začne doňho ťukať a spieva si pri tom Gone Away Tak dúfam, že ma zajtra z toho netrafí šľak
    Ty si ale opravdový idiot, I don´t care, who you are!
    [SIGPIC][/SIGPIC] I´m not a trendy asshole,
    do what I want,
    do what I feel like!

Ty si taký slávny, že ťa len tak zastavujú fanúšikovia? A ja som sa s tebou nechcel vyspať??? Nevidel som nikoho plešatého s bradou, čo by mi ťa pripomínal. Pohyboval som sa dole v sekcii na státie.
    Ty vole, dej si facku super, že si dal 50 Euro zato, aby si byl na Offspringu z první řady, ale tím to u Tebe končí, jak vidím dle Tvé inteligence, chováš se jako hovado! I know that I crossed the rulez typping just in my language, but this guy is so mean and bad for CZ/SK people and truly disrispectful to the band that I apologize and I demand him to go away forever from bbs and the Offspring. Please and thank you
    [SIGPIC][/SIGPIC] I´m not a trendy asshole,
    do what I want,
    do what I feel like!

Quote Originally Posted by Smash punker View Post
    Ty vole, dej si facku super, že si dal 50 Euro zato, aby si byl na Offspringu z první řady, ale tím to u Tebe končí, jak vidím dle Tvé inteligence, chováš se jako hovado! I know that I crossed the rulez typping just in my language, but this guy is so mean and bad for CZ/SK people and truly disrispectful to the band that I apologize and I demand him to go away forever from bbs and the Offspring. Please and thank you
    Nestál som pod pódiom, až taký debil nie som. Mal som obyčajné státie, to znamená najlacnejšia vstupenka, aká sa dala kúpiť.